piatok , január 24 2020
Tenisový Svet / Názory / Tenisové tipy: Boje o voľné karty na Australian Open pokračujú
Foto: Twitter/Australian Open

Tenisové tipy: Boje o voľné karty na Australian Open pokračujú

Pripravili sme si pre vás tri tipy. Prebiehajú duely o voľné karty na Australian Open, ale začne sa aj veľký ITF turnaj v Dubaji aj s našou Viktóriou Kužmovou.

Australian Open wildcard playoff

Alex Bolt vs Mott Blake (9.12. o 0:00)

Bolt je v zápase jednoznačne skúsenejším hráčom. Bude to zápas 160. hráča sveta proti 560. tenistovi sveta, práve v prospech Bolta. Vedie aj vo vzájomnej štatistike 4:1, hoci jediný zápas, ktorý prehral, je práve ten najaktuálnejší, tohtoročný. Tip na Boltovo víťazstvo by však nemal byť krokom vedľa.

Tip: Zápas vyhrá Alex Bolt

Kurz: 1,69

ITF Dubaj – 1. kolo

Bernarda Perová vs Anna-Lena Friedsamová (9.12. o 13:00)

Anna-Lena Friedsamová mala výbornú formu na konci sezóny, keď dokonca v Linzi dokázala zdolať Belindu Benčičovú. Na tvrdom povrchu má z posledných štrnástich zápasov bilanciu 11:3. Tenistky sa ešte nikdy nestretli, no vzhľadom na tieto faktory môžeme za miernu favoritku považovať práve nemeckú tenistku.

Tip: Zápas vyhrá Anna-Lena Friedsamová

Kurz: 1,83

ITF Dubaj – 1. kolo

Kristina Mladenovičová vs Majar Šerifová (9.12. o 11:30)

Favortika zápasu je jasná. Bude ňou Kristina Mladenovičová. Mala skvelý záver sezóny, ktorú zaknihovala triumfom vo Fed Cupe, keď vo finále pomohla Francúzsku aj výhrou nad svetovou jednotkou Ashleigh Bartyovou. Pôjde však o prvý duel novej sezóny pre francúzsku favoritku. Egypťanka určite bude chcieť prekvapiť Mladenovičovú. V tipoch si môžete vybrať medzi tým, či bude mať duel maximálne 17 gemov alebo aspoň 18. Víťazka potrebuje na triumf dvanásť gemov. Ženský okruh je neraz nevyspytateľný a hoci žiadnu drámu neočakávame, tipnúť si, že Šerifová neuhrá viac ako päť gemov, je trochu málo.

Tip: Zápas bude mať viac ako 17,5 gemu.

Kurz: 1,78

O nás Jana Sedláková

Môže Vás zaujímať

Tenisové tipy: Serena Williamsová to nebude mať jednoduché

Australian Open už čaká 3. kolo. V noci a ráno sa na kurt dostanú aj …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

sixteen − eight =