Home Najdôležitejšie Rafael Nadal reaguje na slová Tsitsipasa: Je to hlúposť!

Rafael Nadal reaguje na slová Tsitsipasa: Je to hlúposť!

by Jaroslav Šípkar
Rafael Nadal

Je hlúpe si to myslieť! Reaguje Rafael Nadal na Stefanosa Tsitsipasa a jeho výrok.

Stefanos Tsitsipas označil Rafaela Nadala za vždy najväčšieho favorita na antukových turnajoch. A to aj napriek tomu, že začiatkom roku sa vrátil na turnaji v Brisbane po zhruba ročnej prestávke a od tohto turnaja vynechal niekoľko mesiacov. Nadal sa vrátil na antuke v Barcelone, v prvom kole hladko zdolal Taliana Cobolliho v dvoch setoch.

“Je hlúpe si to myslieť,” reagoval Rafael Nadal na slová Tsitsipasa. “Povedzme si to na rovinu a vy viete, že to tak je. Predpokladám, že mám veľký rešpekt za to, čo som na tomto turnaji dosiahol, ale každý vie, že už nie som favoritom na víťazstvo na tomto turnaji,” dodal španielsky tenista na tlačovej konferencii po svojom víťazstve.

“K dnešnému dňu nie som favoritom. Možno som ním bol dnes, ale nemám tušenie. Už sa o to nestarám. Viem, že zajtra nebudem favoritom, ale to nie je dôležité,” hovoril smerom k zápasu s Austrálčanom Alexom De Minaurom. “Toto sú veci pre médiá, pre mňa je výbornou skúsenosťou hrať proti špičkovým hráčom. Bude to skutočný test a uvidíme, ako zareagujem.”Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

five × 1 =