štvrtok , 6 augusta 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Vojna Kyrgios verzus Thiem naberá na obrátkach: Ľudia zomierajú a on obhajuje nezodpovedné správanie!
Nick Kyrgios verzus Dominic Thiem (Foto: TASR/AP - koláž ts)

Vojna Kyrgios verzus Thiem naberá na obrátkach: Ľudia zomierajú a on obhajuje nezodpovedné správanie!

SYDNEY – Austrálsky tenista Nick Kyrgios sa ostrým spôsobom vyjadril na adresu Dominica Thiema, ktorý ho vyzval, aby prestal s verejným pranierovaním Novaka Djokoviča a Alexandera Zvereva.


Dvadsaťpäťročný búrlivák v uplynulých dňoch masívne kritizoval srbského lídra svetového rebríčka ATP a jeho súčasnú sedmičku z Nemecka za to, že na exhibičných podujatiach v Belehrade a Zadare nedodržiavali hygienické opatrenia, po ktorých sa viacero hráčov vrátane Djokoviča nakazilo ochorením COVID-19.

Thiem v pondelkovom rozhovore pre nemecké médiá uviedol, že Kyrgios by sa mal v prvom rade pozerať sám na seba a pokúsiť sa o nápravu vlastných chýb. Jeho „rady“ Austrálčana poriadne nahnevali.„O čom to hovorí? Za chybu považuje hádzanie rakety? Alebo nadávky na kurte? Vraví, že moje kritické slová voči Zverevovi a Djokovičovi sú iba lacná reklama. Obhajoval Zverevovo porušenie karantény, vraj mal smolu, keď ho prichytili na párty. Namiesto toho spomína moje prehrešky, ktoré sú neškodné v porovnaní s návštevou baru v čase pandémie koronavírusu. Ľudia zomierajú, strácajú milované osoby a priateľov, pričom Thiem obhajuje nezodpovedné správanie elity nášho športu,“ odkázal Kyrgios na twitteri svojmu rakúskemu súperovi.

Zdroj: TASR

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

Andy Murray, US Open

Spečatené: Organizátori US Open udelili voľné karty dvom bývalým šampiónom z Flushing Meadows

NEW YORK – Organizátori tenisového grandslamu US Open (31. augusta – 13. septembra) udelili voľné …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

three × 1 =