Mladé Talianky si to rozdali na strechách domov (Foto: Reprofoto Youtube)

VIDEO Šok pre mladé Talianky, ktoré zo strechy dobyli internet: Obrovské prekvapenie od samotného Federera

JANOV – Určite si ešte dobre spomínate na dvojicu mladých talianskych tenistiek, ktoré pobláznili celý svet. Vittoria Oliveri (13) a o dva roky mladšia Carola Pessina sa rozhodli si počas karantény zahrať tenis netradične zo striech svojich obydlí a ich video, ktoré sa stalo virálnym hitom, neuniklo ani pozornosti švajčiarskeho velikána Rogera Federera.


Talianske juniorky z oblasti Ligurie si dopriali niekoľko výmien cez celú ulicu a vďaka odvahe a skvelému nápadu si prakticky z noci do rána vyslúžili veľký obdiv. Ten im doprial aj samotný švajčiarsky maestro Roger Federer, ktorý video tiež neprehliadol a teraz Talianky dokonale zaskočil.

Podľa webu The Sun rekordný 20-násobný grandslamový šampión zavítal do Talianska a mladé tenistky prekvapil priamo na streche, kde predviedli spomínané dychtivé tenisové predstavenie. Talianky, ktoré nemohli uveriť vlastným očiam, si dokonca mohli so švajčiarskym fenoménom na streche dopriať aj niekoľko výmien. „Nemôžeme tomu uveriť, je na našej streche,“ užasnuté len ťažko hľadali tie správne slová.Zdroj: Youtube

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

VIDEO Druhý hrací deň priniesol prekvapivú prehru Medvedeva: Nadal vykročil za obhajobou víťazstvom v troch setoch

PARÍŽ – Španielsky tenista Rafael Nadal začal cestu za svojím dvadsiatym grandslamovým titulom „povinným“ víťazstvom. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

five × five =