Novak Djokovič
Novak Djokovič po prílete do Belehradu (Foto: TASR/AP - Darko Bandic)

VIDEO Novak Djokovič po prílete unikol pred novinármi a fanúšikmi: To, čo mu spravili v Austrálii, je hanba

BELEHRAD – Srbský tenista Novak Djokovič sa po deportácii z Austrálie vrátil v pondelok do rodnej krajiny. Lietadlo so svetovou jednotkou na palube malo z Melbourne krátke medzipristátie v Dubaji a následne nabralo smer Belehrad.


Krátko po popoludňajšom prílete sa Djokovičovi podarilo uniknúť pred zvedavými novinármi a fanúšikmi. „Letisko Nikolu Teslu opustil podľa pracovníka bezpečnostnej služby cez zadný východ,“ informovala agentúra AFP.

To, čo mu spravili v Austrálii, je hanba

V letiskovej hale chcela Srba privítať malá skupina fanúšikov, ktorí mávali vlajkami a volali „Nolemu“ na slávu. „Novak je pre nás i pre celý svet číslo 1. Či vyhrá alebo prehrá, stále ho podporujeme a stojíme za ním. To, čo mu spravili v Austrálii, je hanba,“ povedal jeden z fanúšikov Djurdja Avramov.Djokovič chcel štartovať na turnaji Australian Open a bojovať o rekordný 21. grandslamový titul v kariére, no v nedeľu neuspel s odvolaním proti zrušeniu víza a musel opustiť krajinu. Okrem Australian Open by údajne mohol prísť aj o druhý grandslamový turnaj sezóny Roland Garros. Francúzska vláda totiž plánuje znemožniť súťažiť na svojom území nezaočkovaným športovcom.

Zdroj: TASR

About Majo Malinovský

Check Also

Magda Linettová

VIDEO Prvé veľké prekvapenie na Roland Garros: Jedna z užšieho okruhu favoritiek šokujúco končí!

PARÍŽ – Poľská tenistka Magda Linetteová sa postarala o prvé prekvapenie na tohtoročnom Roland Garros. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

eleven − 8 =