piatok , 3 apríla 2020
Tenisový Svet / Audio/video / VIDEO Noah napodobňoval podávajúceho Nadala: Takto reagoval Federer
Foto: Eurosport

VIDEO Noah napodobňoval podávajúceho Nadala: Takto reagoval Federer

KAPSKÉ MESTO – Švajčiarsky tenista Roger Federer zdolal v exhibícií v juhoafrickom Kapskom Meste Španiela Rafaela Nadala v troch setoch 6:4, 3:6 a 6:3. Zápas odvekých rivalov sledovalo na futbalovom Cape Town Stadium 51.954 divákov, čo bol historický rekord na tenisovom zápase.

Pochopiteľne na exhibícii nemohli chýbať mnohé humorné momenty, o ktoré sa aktéri starali počas celého súboja. V zaujímavej štvorhre, v ktorej sa po boku Nadala predstavil Trevor Noah a Federerovi zas asistoval Bill Gates, sa do role zabávača vžil Noah. Ten sa už ako mnohí pred ním rozhodol imitovať podávajúceho Nadala a Federer na druhej strane kurtu sa na celej scéne veselo zabával.

„Bol to magický večer,“ povedal po zápase Federer, ktorého matka je rodáčka z Juhoafrickej republiky. Aj z toho dôvodu venovala jeho nadácia výťažok z exhibície, ktorý sa vyšplhal na 3,5 milióna dolárov, na podporu vzdelávania detí v šiestich afrických krajinách.„Dali sme do toho všetko. Hrať pred tak úžasným publikom je skrátka zážitok, ktorý si budem pamätať do konca života. Som veľmi rád, že som mohol byť súčasťou tejto exhibície,“ povedal 33-ročný Nadal.

Zdroj: Eurosport, ts

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

Chase Center

VIDEO V USA robia čo sa dá: Z dejiska Grand Slamu poľná nemocnica

NEW YORK – Národné tenisové centrum Billie Jean Kingovej v New Yorku budú dočasne využívať …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

17 + fourteen =