Home Audio/video VIDEO Zverev skončil už pred bránami semifinále, Rune v Mníchove natiahol fantastickú sériu výhier

VIDEO Zverev skončil už pred bránami semifinále, Rune v Mníchove natiahol fantastickú sériu výhier

by Majo Malinovský
Alexander Zverev, ATP Mníchov

MNÍCHOV – Najvyššie nasadený Alexander Zverev vypadol na domácom turnaji ATP v nemeckom Mníchove vo štvrťfinále. Cristian Garín z Čile ho zdolal 6:4, 6:4 a dostal sa medzi elitné kvarteto.

Zverev od úspešného obhájenia triumfu v roku 2018 nevyhral na domácom antukovom turnaji ATP 250 v Mníchove piatykrát v rade viac ako jeden zápas. Tento rok najvyššie nasadený Nemec skončil v dažďom a chladným počasím sužovanom Bavorsku rovnako ako pred piatimi rokmi vo štvrťfinále na rakete šampióna z roku 2019 Garína.

Američan Taylor Fritz si ako tretí nasadený aj vďaka osemnástim esám poradil so šestkou “pavúka” Britom Jackom Draperom 4:6, 6:3, 7:6 (1). Svetová pätnástka ponúkla súperovi jediný brejkbal a v Bavorsku Fritz obhájil minuloročný výsledok.Holger Rune zvíťazil ako druhý nasadený so Švajčiarom Marcom-Andreom Hüslerom 6:4, 7:6 (3) a v Mníchove dvojnásobný dánsky obhajca titulu upravil svoju celkovú bilanciu už na 11:0!

dvojhra – štvrťfinále: Taylor Fritz (USA-3) – Jack Draper (V. Brit.-6) 4:6, 6:3, 7:6 (1), Cristian Garín (Čile) – Alexander Zverev (Nem.-1) 6:4, 6:4, Holger Rune (Dán.-2) – Marc-Andrea Hüsler (Švajč.) 6:4, 7:6 (3)

Zdroj: TASR, ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

20 − 19 =