Anna Karolína Schmiedlová
Anna Karolína Schmiedlová (Foto: Instagram - abiertognpseguros)

Slováci v akcii: Utorok 24. august

BRATISLAVA – Dnešný deň sa na súťažných kurtoch predstaví až dvadsaťpäť slovenských zástupcov.


V kvalifikácii na US Open na úvod štvorica našich

V štartujúcej kvalifikácii na US Open sa dnes predstaví v mužskej časti len Alex Molčan, ktorý bude plniť rolu favorita proti belgickému tenistovi Kimmerovi Coppejansovi. V ženskej časti o postup zabojuje Viki Kužmová, Anna Karolína Schmiedlová aj Rebecca Šramková.

Klein vo Varšave

Lukáš Klein štartuje na challengerovom turnaji vo Varšave, kde v úvodnom kole narazí na Nemca Lenza.

Na ITF okruhu sa predstaví dvadsiatka našich s početným zastúpením na domácom turnaji v Bratislave.

Držíme palce!



US Open (57 500 000 USD, tvrdý povrch vonku) – USA

Challenger Varšava (44 820 EUR, antuka vonku) – Poľsko

  • 12:30 – Lukáš Klein (3.) vs Julian Lenz (Ger) – 1. kolo 6:1, 3:6, 6:3

M15 Bratislava (15 000 USD, antuka vonku) – Bratislava

  • 10:00 – Marek Semjan (1.) vs Jánoš Fekete – kvalifikácia 4:6, 4:6
  • 10:00 – Jakub Novák vs Samuel Paulovčák (WC) – kvalifikácia 6:4, 6:4
  • 10:00 – Jiří Barnat (Cze – 6.) vs Jakub Krošlák – kvalifikácia 6:3, 7:5
  • 10:00 – Krištof Minárik (7.) vs Obrad Markovski (Mkd – 11.) – kvalifikácia 7:6, 3:6, 3-10
  • 11:30 – Martin Dobrý vs Franco Roncadelli (Uru – 14.) – kvalifikácia 2:6, 2:6
  • 14:00 – Eero Vasa/Iiro Vasa (Fin/Fin) vs Jánoš Fekete/Krištof Minárik – osemfinále 6:3, 7:6(5)
  • 14:00 – Diego Fernandez Flores/Adria Soriano Barrera (Chi/Esp) vs Jakub Krošlák/Peter Naď (Svk/Svk – WC) – osemfinále 6:4, 6:1
  • 14:00 – Matej Gálik/Marek Semjan vs Palaphoom Kovapitukted/Karlis Ozolins (Tha/Lat) – osemfinále 7:5, 6:2
  • 14:00 – Danylo Kalenichenko/Andrej Krajčík (Ukr/Svk) vs Michal Novanský/Lukáš Palovič – osemfinále 2:6, 2:6
  • 15:30 – Robin Stanek/Antonín Štěpánek (Cze/Cze – 4.) vs Tomáš Lánik/Lukáš Pokorný (Svk/Svk – WC) – osemfinále 4:6, 7:6(4), 10-4
  • 15:30 – Martin Dobrý/Samo Polakovič vs Mariano Navone/Francesco Vilardo (Arg/Ita – 2.) – osemfinále 2:6, 6:2, 6-10

W60 Přerov (60 000 USD, antuka vonku) – Česká republika

  • 10:00 – Tereza Mihalíková vs Alexandra Bozovic (Aus – 14.) – kvalifikácia 7:5, 1:6, 11-9

W15 Bad Waltersdorf (15 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 09:00 – Katherine Westburyová (Nzl – 1.) vs Sara Suchánková – kvalifikácia 4:6, 6:2, 10-7
  • 11:30 – Romana Čisovská vs Bojana Klincovová (Sui) – 1. kolo 7:5, 6:4
  • 12:00 – Christina Roscaová (Usa – 4.) vs Martina Marušinová – kvalifikácia 5:7, 6:4, 6-10
  • 12:00 – Sapfo Sakellaridiová/Laura Svatíková (Gre/Svk – 3.) vs Giulia Carbonaro/Flaminia Scaraová (Ita/Ita) – osemfinále 7:5, 3:6, 8-10

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Michail Kukuškin

VIDEO 33-ročný Kukuškin odvrátil štyri mečbaly a poslal Kazachstan do vedenia: Spasí Srbov Djokovič?

MADRID – Tenisti Kazachstanu vedú vo štvrťfinálovom súboji finálového turnaja Davisovho pohára nad Srbskom 1:0. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 × 2 =