Lukáš Klein (Foto: TASR/AP-Pavel Neubauer)

Slováci v akcii: Utorok 18. októbra

BRATISLAVA – Dnes sa na súťažných kurtoch predstaví 17 našich zástupcov.


Na challengerovom podujatí v litovskom Vilniuse odštartuje svoju púť turnajová päťka Lukáš Klein, ktorého na úvod čaká britský súper Gray.

Okrem toho bude na nižšie dotovaných podujatiach bojovať ďalších 16 našich zástupcov, držíme palce!



ATP Vilnius challenger (45 730 EUR, tvrdý povrch hala) – Litva

  • 09:40 – Lukáš Klein (5.) vs Alastair Gray (Gbr) – 1. kolo 6:3, 3:6, 7:6(3)

M15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 12:00 – Radovan Michalík vs Mark Havlíček (Cze – 10.) – kvalifikácia 5:7, 1:6

M15 Heraklión (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Grécko

  • 09:30 – Miloš Karol (2.) vs Tobias Smoliner (Aut) – kvalifikácia 5:7, 6:3, 11:9
  • 14:00 – Miloš Karol/David Pichler (Aut – 1.) vs Mika Brunold (Sui)/Thantub Suksumrarn (Tha) – osemfinále 6:2, 6:2

M15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 10:00 – Lukáš Pokorný (1.) vs Jegor Chotčenkov (Rus) – kvalifikácia 6:2, 6:2
  • 12:30 – Chang-Lin Tsai (Tpe)/Baoluo Zheng (Chn) vs Eirik Groener (Nor)/Michal Novanský – osemfinále 6:4, 6:4



W60 Glasgow (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Veľká Británia

  • 14:30 – Abigail Amosová (Gbr)/Laura Svatíková vs Adeola Greatorexová (Gbr)/Jessica Matthewsová (Gbr) – osemfinále 6:1, 6:2

W60 Saguenay (60 000 USD, tvrdý povrch hala) – Kanada

  • 19:30 – Francesca Di Lorenzová (Usa – 8.) vs Viktória Morvayová – 1. kolo 4:6, 6:3, 6:2
  • 21:30 – Sebastiani Leonová (Usa)/Ena Šibaharaová (Jpn) vs Stacey Fungová (Can)/Alica Rusová – osemfinále 4:6, 6:1, 10:5

W25 Fort Worth (25 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 18:00 – Nicole Rivkinová (Ger – 1.) vs Martina Okálová (15.) – kvalifikácia 4:6, 4:6
  • 22:00 – Martha Matoulaová (Gre)/Martina Okálová vs Carson Branstineová (Can)/Ashley Laheyová (Usa) – osemfinále
  • 22:00 – Malaika Rapoluová (Usa)/Vanda Vargová vs Katarina Kozarovová (Srb)/Maria Kozyrevová (Rus) – osemfinále

W25 Santa Margherita di Pula (25 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 14:00 – Arianna Zucchiniová (Ita – 6.) vs Ingrid Vojčináková (11.) – kvalifikácia 7:6(3), 6:3

W15 Heraklión (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Grécko

  • 09:30 – Vittoria Modestiová (Ita – 6.) vs Karolína Krajmer – kvalifikácia 6:2, 6:2
  • 13:00 – Anastasia Mozgalevová (Rus)/Alyssa Reguerová (Fra) vs Zuzanna Bednarzová (Pol)/Mia Chudejová – osemfinále 4:6, 6:3, 6:10

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 10:00 – Astrid Cirotteová (Fra) vs Radka Zelníčková (2.) – 1. kolo 0:6, 6:1, (4)6:7
  • 13:30 – Hanne Vandewinkelová (Bel)/Radka Zelníčková (3.) vs Bhuvana Kalvaová (Ind)/Emma Tóthová – osemfinále 6:3, 1:0 a skreč. Kalvaová/Tóthová

W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 11:15 – Mia Repačová (Aus – 1.) vs Martina Smolenová (12.) – kvalifikácia 4:6, 6:3, 10:8
  • 12:30 – Anna Borovinská (Usa)/Margherita Marconová (Ita) vs Barbora Matúšová/Nicole Nadelová (Isr – 4.) – osemfinále 2:6, 0:6

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Slovensko, Davis Cup, Peter Benjamín Privara, Lukáš Pokorný, Igor Zelenay, Lukáš Klein, Jozef Kovalík, Alex Molčan, Tibor Tóth

Vymaľované bolo už po štvorhre! Ohlasy holandských médií po najrýchlejšom triumfe nad Slovenskom

AMSTERDAM – Ohlasy holandských médií na víťazstvo 4:0 nad tenistami Slovenska v kvalifikácii o postup …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

fourteen − ten =