utorok , 14 júla 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Ostro kritizovaný Novak Djokovič vyslal do tenisového sveta silný odkaz
Novak Djokovič, Goran Ivaniševič
Goran Ivaniševič a Novak Djokovič počas tréningu v Zadare (Foto: TASR/AP - Zvonko Kucelin)

Ostro kritizovaný Novak Djokovič vyslal do tenisového sveta silný odkaz

BELEHRAD – Po nešťastnej Adria Tour stále neľútostne kritizovaný Novak Djokovič sa v Belehrade utiahol do ústrania, kde sa po infikovaní koronavírusom zdržiava v karanténe. Srbská jednotka neodpovedala na tvrdé komentáre a Noleho tím veľa informácií o aktuálnom zdravotnom stave tenisovej hviezdy nezdieľal. Teraz ale Djokovič do sveta vyslal silný odkaz…


Celé Srbsko aj tenisový svet prišiel po množstve infikovaných na Adria Tour s hromadou negatívnych komentárov. Kajajúci sa Djokovič na svojom instagramovom profile uverejnil príbeh, v ktorom cituje srbského patriarchu Pavleho, ktorý bol 44. patriarchom srbskej pravoslávnej cirkvi, a vyslal tak do tenisového sveta jasnú správu. Nole sa snaží udržať na pozitívnej vlne a do úzadia potlačiť všetko to negatívne, čo po Adria Tour prichádza.

„Lode sa nepotopia kvôli vode, ktorá ich obklopuje, ale kvôli vode, ktorá do nich vstupuje. Nedovoľte, aby sa okolie dostalo dovnútra a stiahlo vás až na dno,“ uviedol Nole, ktorý je silným veriacim.Djokovič sa za turné, na ktorom sa nakazilo kvarteto elitných hráčov a okrem toho aj viacerí rodinní príslušníci a tréneri ospravedlnil, ale tenisový svet sa okamžite rozdelil na dva tábory. Jeden srbskej jednotke pripisuje vinu za to čo sa stalo, druhý poukazuje na to, že Nole mal ten najlepší úmysel a za následné negatívne dopady on sám nemôže. Uvidíme, ako tenisová rodina zareaguje na odkaz srbskej jednotky.

Zdroj: ts

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

Naomi Ósaková

FOTO Ósaková so sestrou boduje aj mimo kurtu: Po ich módnych rúškach sa len tak zaprášilo

NEW YORK – Dvojnásobná japonská grandslamová šampiónka a niekdajšia svetová jednotka Naomi Ósaková navrhla spolu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

4 + 3 =