sobota , 11 júla 2020
Tenisový Svet / Zo zákulisia / Federer nesúhlasí s Nadalom a Djokovičom: Nedokážem si to predstaviť!
Roger Feder, Rafael Nadal
Roger Federer a Rafael Nadal (Foto: TASR/AP - Pavel Golovkin)

Federer nesúhlasí s Nadalom a Djokovičom: Nedokážem si to predstaviť!

Švajčiar Roger Federer nesúhlasí so Srbom Novakom Djokovičom a Španielom Rafaelom Nadalom v otázke návratu tenisového kolotoča.


Obnovenie tenisovej sezóny v nedohľadne. V prípade obnovy sa s najväčšou pravdepodobnosťou bude musieť hrať pred prázdnymi tribúnami. Španiel Rafael Nadal a Srb Novak Djokovič sú s touto alternatívou stotožnení a pripravení vrátiť sa v režime prázdnych tribún.

Roger Federer a Novak Djokovič
Roger Federer a Novak Djokovič (Foto: TASR/AP – Sang Tan)

Federer si nedokáže predstaviť hrať bez divákov

Švajčiar Roger Federer s nimi nesúhlasí. Miláčik miliónov fanúšikov po celom svete, zvyknutí na masívnu podporu v ktoromkoľvek kúte sveta, si nedokáže predstaviť hrať bez publika. Vyhlásil to vo video hovore s brazílskou legendou Gustavom Kuertenom.

„Nedokážem si predstaviť hrať na prázdnom štadióne. Nesúhlasím s tým a dúfam, že sa to nikdy nestane. Ani keď trénujeme, nie sú tam žiadni ľudia, no súťaženie je veľmi odlišné,“ hovoril Federer.„Je jasné, že táto možnosť je reálna. Ale myslím, že by sme mohli počkať na vhodný okamih a vrátiť sa za najlepších podmienok, keď bude môcť byť aspoň tretina či polovica štadióna plná. Pre mňa by bolo veľmi náročné hrať veľké turnaje za zavretými dverami,“ priznáva miláčik tenisových fanúšikov.

O nás Jaroslav Šípkar

Môže Vás zaujímať

Rysuje sa nám tenisový škandál na aktuálne hraných exhibíciách? Viac ako dvadsať tenisových zápasov malo byť zmanipulovaných

LONDÝN- Minimálne dvadsaťštyri tenisových zápasov, ktoré sa odohrali na exhibičných turnajoch v čase pandémie koronavírusu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

two + 2 =