Roger Feder, Rafael Nadal
Roger Federer a Rafael Nadal (Foto: TASR/AP - Pavel Golovkin)

Federer nesúhlasí s Nadalom a Djokovičom: Nedokážem si to predstaviť!

Švajčiar Roger Federer nesúhlasí so Srbom Novakom Djokovičom a Španielom Rafaelom Nadalom v otázke návratu tenisového kolotoča.


Obnovenie tenisovej sezóny v nedohľadne. V prípade obnovy sa s najväčšou pravdepodobnosťou bude musieť hrať pred prázdnymi tribúnami. Španiel Rafael Nadal a Srb Novak Djokovič sú s touto alternatívou stotožnení a pripravení vrátiť sa v režime prázdnych tribún.

Roger Federer a Novak Djokovič
Roger Federer a Novak Djokovič (Foto: TASR/AP – Sang Tan)

Federer si nedokáže predstaviť hrať bez divákov

Švajčiar Roger Federer s nimi nesúhlasí. Miláčik miliónov fanúšikov po celom svete, zvyknutí na masívnu podporu v ktoromkoľvek kúte sveta, si nedokáže predstaviť hrať bez publika. Vyhlásil to vo video hovore s brazílskou legendou Gustavom Kuertenom.

„Nedokážem si predstaviť hrať na prázdnom štadióne. Nesúhlasím s tým a dúfam, že sa to nikdy nestane. Ani keď trénujeme, nie sú tam žiadni ľudia, no súťaženie je veľmi odlišné,“ hovoril Federer.„Je jasné, že táto možnosť je reálna. Ale myslím, že by sme mohli počkať na vhodný okamih a vrátiť sa za najlepších podmienok, keď bude môcť byť aspoň tretina či polovica štadióna plná. Pre mňa by bolo veľmi náročné hrať veľké turnaje za zavretými dverami,“ priznáva miláčik tenisových fanúšikov.

About Jaroslav Šípkar

Check Also

Iga Swiateková, Trofej, Roland Garros

VIDEO Poľský zázrak sa dočkal veľkého vyznamenania: Toto je znamenie nádeje lepšej budúcnosti

VARŠAVA – Poľská tenistka Iga Swiateková dostala od prezidenta svojej vlasti vyznamenanie Zlatý kríž za …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3 × one =