pondelok , 10 augusta 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Fanúšikovia sa majú na čo tešiť: Nadal Kyrgiosa odmietol, búrlivák si našiel náhradu
Nick Kyrgios
Nick Kyrgios (Foto: TASR/AP - Andy Wong)

Fanúšikovia sa majú na čo tešiť: Nadal Kyrgiosa odmietol, búrlivák si našiel náhradu

BRISBANE – Počas pandémie koronavírusu sa v tenisových kruhoch do obľuby dostali populárne videohovory, ktoré si fanúšikovia môžu LIVE pozrieť a o svojich miláčikoch sa v nich dozvedia veľa zaujímavého. Na jeden taký vyzval austrálsky búrlivák Nick Kyrgios aktuálnu svetovú dvojku Rafaela Nadala, ten ale podľa očakávania ponuku taktne odmietol.


etrvalo dlho a Austrálčan známy množstvom excesov našiel náhradu. Celý svet si už túto sobotu bude môcť naživo vychutnať Kyrgiosov videohovor, na ktorý mu prikývol Andy Murray. K tomu Austrálčan Brita vyzval príspevkom na Twitteri a Murray so smiechom dodal, že sa Nick musí správať, čo bola poznámka vzhľadom na jeho doterajšie kontroverzné výstupy.

Fanúšikovia si prídu na svoje

Aj keď sa to mohlo javiť len ako vtip, opak je pravdou. Kyrgios oficiálne oznámil, že na 16. mája o 15:00 britského času má s Britom naplánovaný videohovor, pretože obidve tenisové hviezdy si majú toho veľa čo povedať. Nie je to žiadne prekvapenie, pretože Kyrgios neraz Murrayho popísal ako svojho veľkého kamoša a diváci sa teda môžu tešiť na skvelý videohovor.Andy Murray a Nick Kyrgios (Foto: TASR/AP – Kirsty Wigglesworth)

Naposledy si obidvaja borci zmerali sily na kurte v roku 2018, kedy miláčika domáceho publika v Queen´s Clube Kyrgios zdolal po dramatickom obrate. Murray získal hladko prvý set 6:2, ale potom v dvoch vyrovnaných dejstvách triumfoval Austrálčan (7:6, 7:5). A keďže na kurte ich kvôli pandémii koronavírusu tak skoro opäť neuvidíme, fanúšikovia sa už nevedia dočkať ich videorozhovoru.

Zdroj: ts

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

Fiona Ferrová

VIDEO Turnajová štvorka to nezvládla: Prvý turnaj po reštarte korisťou nenasadenej hráčky

PALERMO – Francúzska tenistka Fiona Ferrová triumfovala na prvom turnaji seriálu WTA Tour po reštarte …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

four + fourteen =