Home Najdôležitejšie Pospisil sfúkol Kyrgiosa: Nebudem mať problém mu to povedať do tváre

Pospisil sfúkol Kyrgiosa: Nebudem mať problém mu to povedať do tváre

by Majo Malinovský
Vasek Pospisil, Nick Kyrgios

BRATISLAVA – Člen hráčskej rady ATP Kanaďan Vasek Pospisil zareagoval na názor austrálskeho búrliváka Nicka Kyrgiosa, ktorému sa nepozdával nedávny revolučný návrh Rogera Federera.

Švajčiarsky velikán prišiel s myšlienkou revolučnej fúzie mužskej a ženskej asociácie, ktorá sa stretla s nadšenými ohlasmi Nadala a mnohých ďalších významných osobností z tenisového prostredia a tiež aj samotného výkonného šéfa WTA Simona.

Ako to už ale býva, všetko má aj svojich odporcov a medzi tých sa verejne zaradil austrálsky búrlivák Nick Kyrgios. Austrálčan Federerovu víziu spojenia odmietol a podľa jeho slov by k podobnej fúzii dôjsť nemalo.Podľa Kanaďana Pospisila ale Kyrgios vyjadril svoju mienku bez akýchkoľvek informácií a nie je v pozícii vyjadriť fundovaný názor na túto záležitosť. “Vieš čo, je to pretože veľa hráčov, alebo vo všeobecnosti ľudí vyjadruje názor bez toho, aby mali informácie. Robia to len preto, pretože majú pocit, že chcú niečo povedať a to by mohol byť aj prípad Nicka,” uviedol aktuálne 93. hráč sveta v relácii Tennis In Depth v televízii TSN.

„Aby som bol úprimný, nemôže sa vyjadriť, keď o tom počuje prvýkrát a nevynaložil úsilie to preskúmať. Ale stále je tam veľa otázok, ktoré je potrebné položiť a zodpovedať,“ dodáva niekdajšia svetová 25. “Sú takí chlapci a nebudem mať problém mu to povedať do tváre,“ uzavrel Pospisil.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

19 − twelve =