Home Audio/video VIDEO Djokovič neohrozene kráča za obhajobou titulu: Taliansku prekážku suverénne zmietol z kurtu

Novak Djokovič

PARÍŽ – Obhajca titulu Srb Novak Djokovič si na prestížnom halovom podujatí Rolex Paris Masters v pozícii nasadenej šestky poradil s Talianom Lorenzom Musettim hladko 6:0, 6:3.

Nole na zisk úvodného setu potreboval len 25 minút, keď talianskemu súperovi nedaroval v parížskej hale Bercy ani jedinú hru. V druhom sete síce v tretej hre Musetti zobral favoritovi podanie a ujal sa vedenia 2:1, ale Djokovič ziskom štyroch hier po sebe otočil na 5:2 a druhý set napokon vyhral 6:3.

VIDEO Dánsky supertalent neprestáva udivovať: V Paríži si vyšliapol aj na svetovú jednotku a čaká ho boj o finále!

Čaká ho Tsitsipas

V boji o parížske finále na obhajcu trofeje čaká Grék Stefanos Tsitsipas, ktorý vo večernom štvrťfinále nestratil ani set s americkým súperom Tommym Paulom (6:2, 6:4). Nole vo vzájomnej bilancii vedie 8:3, naposledy sa stretli v nedávnom halovom finále v kazašskej Astane, kde Djokovič zvíťazil 6:3, 6:4.

Zdroj: ts, TASR