Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Pondelok 17. apríla

Slováci v akcii: Pondelok 17. apríla

by Majo Malinovský
Alex Molčan, Australian Open

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii sedemnástka slovenských zástupcov.


Kovalík v Barcelone v hlavnom turnaji

Úvodné kolo na antukovom podujatí v Barcelone čaká po úspešnej kvalifikácii Jozefa Kovalíka, ktorý narazí na domáceho favorita Pedra Martineza.

V Banja Luke okrem Kleina aj Molčan

V Banja Luke bude v kvalifikačnom finále bojovať Lukáš Klein, ale o postup do druhého kola hlavného turnaja bude usilovať aj naša aktuálna singlová jednotka Alex Molčan, na ktorého čaká húževnatý japonský súper Taro Daniel.

Okrem toho bude v kvalifikáciách bojovať ďalšia štrnástka našich, držíme palce!



ATP Barcelona (2 872 435 EUR, antuka vonku) – Španielsko

ATP Banja Luka (630 705 EUR, antuka vonku) – Bosna a Hercegovina

M25 Sharm El Sheikh (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt

  • 10:30 – Jakub Krošlák (6.) vs Paul Ender (Aut) – kvalifikácia 6:3, 6:2

M25 Split (25 000 USD, antuka vonku) – Chorvátsko

  • 14:00 – Alexandar Balj (Srb) vs Ján Osuský – kvalifikácia Osuský vzdal pred zápasom
  • 15:00 – Miloš Karol (2.) vs Csongor Hejjas (Hun) – kvalifikácia 6:1, 6:1

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Lukáš Palovič (6.) vs Nicolas Philibert (Gbr) – kvalifikácia 1:6, 6:4, 10:5
  • 13:30 – Lukáš Palovič (6.) vs Michail Gorochkov (Rus) – kvalifikácia 4:6, 1:6
  • 09:00 – Jakub Kaťuch vs Antoine Vincent (Fra – 12.) – kvalifikácia 4:6, 2:6
  • 10:30 – Dušan Baranec vs Blaž Rola (Slo – 10.) – kvalifikácia 2:6, 3:6
  • 10:30 – Adrian Arcon (Aus) vs Tomáš Lánik (16.) – kvalifikácia 1:6 a skreč. Arcon
  • 15:00 – Louis Larue (Fra) vs Tomáš Lánik (16.) – kvalifikácia 1:6, 0:6



W60 Koper (60 000 USD, antuka vonku) – Slovinsko

  • 10:00 – Eszter Mériová (5.) vs Emma Tóthová (16.) – kvalifikácia 6:3, 6:1
  • 13:00 – Cristina-Andreea Mituová (Rou) vs Sofia Milatová (13.) – kvalifikácia 6:1, 6:2

W25 Nottingham (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Veľká Británia

  • 14:00 – Katarína Strešnáková (3.) vs Danielle Daleyová (Gbr – 11.) – kvalifikácia 3:6, 6:0, 10:7
  • 15:00 – Gabia Paskauskasová (Gbr – WC) vs Ingrid Vojčináková (12.) – kvalifikácia 5:7, (8)6:7

W15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko

  • 10:00 – Rianna Ioana Coreisaová (Rou) vs Natália Slabá (12.) – kvalifikácia 0:6, 0:6

W15 Kursumlijska Banja (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 10:45 – Meta Marenková (Slo) vs Laura Cíleková (12.) – kvalifikácia odložené na zajtra

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 09:00 – Salma Drugdová (1.) vs Vaishnavi Adkarová (Ind) – kvalifikácia 6:3, 2:6, 3:10

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

twenty − one =