streda, 6 decembra, 2023
HomeNajdôležitejšieFOTO Molčan s Vajdom na spoločnom teambuildingu: Kde trávia voľno pred novou...

FOTO Molčan s Vajdom na spoločnom teambuildingu: Kde trávia voľno pred novou sezónou hráči z okruhu ATP?

BRATISLAVA – Po hráčkach z okruhu WTA sme sa dnes pozreli aj na to, ako trávia chvíle voľna pred štartom novej sezóny tenisti z okruhu ATP.


Domáci teambuilding si v Bratislave užíva naša singlová jednotka Alex Molčan, ktorý spoločne s Mariánom Vajdom a celým trénerským tímom spriada plány a ciele na novú sezónu.

Marián Vajda prezradil, kam sa rebríčkovo chce dostať s Molčanom: A Djokovič? Otázka času, kedy bude nový GOAT

V exotickom Dubaji dobíja baterky na novú sezónu dánska kométa Holger Rune, ktorý ohúril tenisový svet finálovým triumfom v Štokholme nad Tsitsipasom a na parížskom Masters aj s Djokovičom a sezónu uzavrel tesne za elitnou desiatkou.

Argentínčan Diego Schwartzman si doprial v Katare púštne dobrodružstvo a následne aj zápas milovanej Argentíny na futbalových MS.

FOTO Schmiedlová, Benčičová, Kontaveitová a ďalšie: Takto si zaslúžený oddych užívajú krásky z okruhu WTA

Oddych v luxusnom milánskom hoteli si užil bulharský tenista Grigor Dimitrov.Svätú horu na polostrove Athos navštívil ruský tenista Karen Chačanov, ktorý vieru považuje za to najdôležitejšie a po dobití bateriek je už pripravený na štart novej tenisovej sezóny.

Prvý sneh si aj so svojim tímom užíva poľská singlová jednotka a aktuálna svetová desiatka Hubert Hurkacz, ktorý sa už tiež cíti byť pripravený na nový ročník na okruhu ATP.

Exotickú dovolenku na Maledivách si poriadne užil chorvátsky dlháň Marin Čilič aj s rodinkou, nie sú roztomilí?Zdroj: ts, Instagram

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

12 + 6 =

Slováci v akcii