Catherine Whitakerová
Catherine Whitakerová (Foto: Twitter - Catherine Whitakerová)

VIDEO trapasu moderátorky v štúdiu Turnaja majstrov: Moja veľká šanca stať sa meme

LONDÝN – Na prestížne londýnske podujatie Turnaj majstrov rozhodne nezabudne ani britská moderátorka Catherine Whitakerová.


Britská moderátorka v tenisovom štúdiu stanice Amazon Prime Catherine Whitakerová si svoj tréning na živý vstup počas londýnskeho Turnaja majstrov rozhodne predstavovala inak.

Whitakerová sa mimo záberu kamier pripravovala na živý vstup pred sobotňajšími súbojmi elitného kvarteta a nedopadlo to práve najlepšie. „Dnes uvidíme to najlepšie na svete, špičku….“ a už bolo počuť len buchot padajúcej moderátorky. Zábery s krkolomným pádom síce kamery v živom vysielaní nevysielali, ale britská reportérka si urobila sama zo seba srandu a priniesla zábery z pádu na svojom účte na sociálnej sieti.K pádu Britky z pódia v televíznom štúdiu prispela chvíľková nepozornosť a tiež zrejme nevhodná obuv. Na pomoc kolegyni okamžite priletel kolega zo štúdia, celá nehoda sa ale našťastie zaobišla bez väčšieho zranenia. „Moja veľká šanca stať sa meme,“ uviedla k popisu videa zachytávajúceho pád Whitakerová, ktorej video sa postupne stáva virálnym hitom.

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Félix Auger Aliassime

VIDEO Kanadský talent už aj pod vedením strýka Rafu: Kouč Augera-Aliassimeho odhalil, prečo práve Toni Nadal

MONTE CARLO – Veľký talent kanadského tenisu Félix Auger-Aliassime pred prestížnym podujatím zo série Masters …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

twenty + 10 =