Serena Williamsová, Western and Southern Open
Serena Williamsová a jej víťazná radosť (Foto: TASR/AP - Frank Franklin II)

VIDEO So ženami ju už trénovať nebaví: Williamsová si zatrénovala s bulharskou hviezdou

MIAMI – Americká tenistka Serena Williamsová absolvovala pred blížiacim sa turnajom v Miami tréningovú jednotku s Bulharom Dimitrovom. Minulý rok bol turnaj v Amerike odložený v dôsledku pandemickej situácie, rok predtým sa musela bývalá svetová jednotka odhlásiť z dôvodu pretrvávajúcich bolestí v oblasti ľavého kolena.


Počas prípravy na samotný turnaj si americká hviezda zatrénovala s Grigorom Dimitrovom, s ktorým má už dlhé roky výborný vzťah a sú veľmi dobrými priateľmi. Pre túto dvojicu nešlo o prvý spoločný tréning, v minulosti si spoločnú tréningovú jednotku vyskúšali na Australian Open 2019 či v tom istom roku aj na turnaji v Ríme.

Ani pre jedného z tenistov neskončil nedávny Australian Open podľa predstáv. Bulhar vypadol vo štvrťfinále proti ruskej kométe Karatsevovi, proti ktorému hral dva sety so sebazaprením a po zápase priznal veľké bolesti v oblasti chrbta. Williamsová naopak skončila v semifinále na rakete neskoršej víťazky Ósakovej a na tlačovej konferencii sa po zápase neubránila slzám.Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Tenisové tipy (17.4.): Zdolá senzačný premožiteľ Nadala aj ďalšiu náročnú prekážku v podobe nórskeho antukára?

BRATISLAVA – Ani dnes nechýba tradičný článok s tipmi, ktoré sa snažíme uviesť do vašej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

four × 5 =