Home Správy Lacko v Newporte s prehrou v 2. kole

Lacko v Newporte s prehrou v 2. kole

NEWPORT – Šiesty nasadený Lukáš Lacko prehral v 2. kole turnaja kategórie ATP 250 v americkom Newporte (535 625 USD, tráva vonku) s austrálskym kvalifikantom Matthewom Ebdenom 1:6, 6:7(2).

Mierne favorizovaný Slovák mal veľmi zlý vstup do zápasu. Neúčinné riterny a množstvo dvojchýb znamenali po 12 minútach manko 0:5. Následne odvrátil setbal, znížil, no viac mu súper v prvom sete nedovolil. V druhom dejstve obaja tenisti výborne podávali. Diváci nevideli žiadny brejkbal a na rad prišla skrátená hra. Po výsledku 7:2 ju ovládol komplexnejšie hrajúci Austrálčan.