štvrtok , 6 augusta 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Grandslamová šampiónka Halepová potešila svojich fanúšikov: Chýba mi to
Simona Halepová
Simona Halepová (Foto: TASR/AP - Lee Jin-man)

Grandslamová šampiónka Halepová potešila svojich fanúšikov: Chýba mi to

BUKUREŠŤ – Aktuálna ženská svetová dvojka Simona Halepová pred časom zarmútila fanúšikov svojim rozhodnutím, že na americký US Open zrejme nepocestuje. Dôvodom je strach z nelichotivej situácie ohľadom stále sa šíriacej pandémie koronavírusu, teraz ale naopak sympatická Rumunka fanúšikov potešila.


Fanúšikovia ju uvidia hrať už čoskoro

Halepová nedávno oznámila skvelú novinu, že aj napriek tomu, že od tenisu si počas vynútenej prestávky dosť odvykla, zúčastní sa na podujatí Palermo Open na Sicílii. To bude vôbec prvým podnikom zo seriálu WTA po tak dlho očakávanom reštarte sezóny.

Rumunka sa už nevie dočkať návratu na súťaźné dvorce, ale jej obavy stále pretrvávajú ohľadom nevyhnutného cestovania. „Zatiaľ som neurobila jasné rozhodnutie, ale dúfam, že začnem s Palermom,“ uviedla Halepová novinárom v rumunskom meste Cluj-Napoca. „Je to ťažké bez turnajov, chýba mi to, dúfam, že budeme môcť čo najskôr kľudne a bez obáv cestovať, pretože je to trochu znepokojujúce,“ dodala dvojnásobná grandslamová šampiónka.Jej život sa zmenil

„Môj život sa zmenil, všetko je iné. Ale skutočnosť, že som veľa necestovala bola tiež dobrá, pretože som veľa odpočívala, chcela som to. Dúfam, že celé to šialenstvo skončilo. Chýba mi hranie a rada sa zúčastňujem na tomto turnaji,“ dodala Halepová k očakávanému štartu na Sicílii.

Halepová si najdlhšiu prestávku v kariére užívala v Bukurešti, kde tenisovú raketu vymenila za pravidelné behanie a cvičenie. V prebiehajúcej sezóne má zatiaľ na konte desať výhier a len dve porážky. Aktuálna svetová dvojka v jedinom grandslame sezóny stroskotala pred bránami finále, keď v austrálskom Melbourne podľahla v tesnom súboji Muguruzovej (6:7, 5:7).

Zdroj: ts

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

Andy Murray, US Open

Spečatené: Organizátori US Open udelili voľné karty dvom bývalým šampiónom z Flushing Meadows

NEW YORK – Organizátori tenisového grandslamu US Open (31. augusta – 13. septembra) udelili voľné …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

20 − seventeen =