Sebastian Korda
Sebastian Korda (Foto: Instagram - Sebastian Korda)

FOTO Nový párik na obzore: Deti českých legiend to už nevydržali

BRATISLAVA – Mladý americký talent Sebastian Korda zažíva napriek ťažkým časom vydarené obdobie svojho života. Okrem tenisového kurtu sa mu totiž zdá sa darí aj v osobnom živote.


Syn nezabudnuteľnej českej legendy a víťaza Australian Open Petra Kordu tvorí pár s dcérou legendy futbalového Juventusu Turín Pavla Nedvěda – Ivana Nedvědová. Aj keď spoločné fotky mladých hrdličiek na sociálnych sieťach nenájdete, viaceré spoločné príbehy a reakcie na ne svedčia o tom, že je medzi nimi niečo viac.

Potomkovia legiend majú k sebe blízko

Iba 20-ročný americký dlháň, ktorý po finálovej účasti v americkom Delray Beach ovládol halové podujatie vo francúzskom Quimperi a je aktuálne na 92. priečke, nedávno zverejnil video so svojou polovičkou, ktoré hovorí jasnou rečou. O tom, že majú k sebe blízko svedčia aj neustále vzájomné reakcie na všetky príspevky na sociálnych sieťach.„Rok 2021 je boj,“ uviedol americký mladík na čo okamžite zareagovala jeho o tri roky staršia priateľka: „Ešte ďalšie štyri týždne.“ A Korda v krátkom príbehu následne v rúšku pobozkal svoju lásku.

Ivana Nedvědová, Sebastian Korda
Ivana Nedvědová a Sebastian Korda tvoria pár (Foto: Instagram – Sebastian Korda)Poznajú sa od mala

Hrdličky sa poznajú už od malička, keď spoločne vyrastali na Floride, kde žije Kordova rodina a Nedvědová tam s rodinou trávila more času. Aktuálne to majú v udržiavaní a posúvaní svojho vzťahu ale mimoriadne náročné, keďže aj ich pandémia koronavírusu a opatrenia spojené s ňou rozdelili. Ivana totiž žije v Prahe a Sebastian cestuje po turnajoch, kde ho kvôli striktným opatreniam jeho polovička doprevádzať nemôže.

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Tenisové tipy (17.4.): Zdolá senzačný premožiteľ Nadala aj ďalšiu náročnú prekážku v podobe nórskeho antukára?

BRATISLAVA – Ani dnes nechýba tradičný článok s tipmi, ktoré sa snažíme uviesť do vašej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

five − four =