Holger Rune
zdroj: TASR/AP

VIDEO Dánsky supertalent Rune sa vrátil k vyčíňaniu s Ruudom na RG: Federer bol 40-krát horší ako ja

KODAŇ – Dánska tenisová hviezda Holger Rune tvrdí, že Roger Federer bol vo svojom veku „40-krát horší“ po tom, čo 19-ročný mladík obhajoval svoje vyčíňanie pri porážke na French Open s Casperom Ruudom, ktoré vyvrcholilo hádkou v šatni.


Rune: Federer bol štyridsaťkrát horší ako ja

Rune mal problém ovládať svoje emócie pri svojej štvrťfinálovej porážke na French Open s Casperom Ruudom začiatkom júna, keď sa opakovane hádal s rozhodcom a dokonca bol zapletený do zvláštneho momentu, keď jeho matka opustila arénu.

Mladík odvtedy svoje činy obhajuje a tvrdí, že 20-násobný grandslamový víťaz Federer bol oveľa horší ako on a že má „dosť času na to, aby si urobil lepší imidž“.

„Ak ste videli Rogera Federera ako mladíka, bol možno 40-krát horší ako ja,“ povedal Rune. „A je to jeden z najobľúbenejších tenistov na turné, takže si myslím, že mám dosť času na to, aby som si urobil ešte lepší obraz.“

„Mám len 19 rokov, som stále veľmi mladý a každý deň pracujem na tom, aby som vo svojom prístupe vyzdvihol len tie pozitíva. Keby boli všetci ľudia rovnakí a zmýšľali rovnako, bolo by hrozné žiť na tomto svete. Je skvelé, že si myslíš, čo chceš, a páči sa ti postava, ktorá sa ti páči,“ dodal v zaujímavom vyjadrení dánsky mladík.Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Rafael Nadal

VIDEO Nadal prelietol do osemfinále, Kyrgios otočil atraktívny šláger s Tsitsipasom

WIMBLEDON – Španielsky tenista Rafael Nadal sa suverénnym spôsobom prebojoval do osemfinále dvojhry na grandslamovom …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

1 × two =