nedeľa , 5 apríla 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Cibulkovej sa to už blíži: Bývalá slovenská jednotka novým FOTO rozvášnila fanúšikov
Dominika Cibulková
Dominika Cibulková (Foto: Instagram - Dominika Cibulková)

Cibulkovej sa to už blíži: Bývalá slovenská jednotka novým FOTO rozvášnila fanúšikov

BRATISLAVA – Niekdajšia slovenská tenisová jednotka Dominika Cibulková (30) má stanovený termín pôrodu na 9. júna a v neľahkých časoch koronakrízy dáva obzvlášť pozor na seba a budúceho potomka. Nastávajúca mamička najnovším fotom na sociálnych sieťach poriadne rozvášnila fanúšikov.

Už pred časom sa Bratislavčanka vyjadrila, že na významnú zmenu vo svojom živote a rolu matky sa pripravuje nanajvýš zodpovedne. V období celosvetovej pandémie nového koronavírusu si dáva na seba pozor ešte viac ako zvyčajne. Veľký dôraz kladie na hygienu aj dodržiavanie všeobecných nariadení, ktoré platia pre každého občana.Jedným zo základných nariadení je zdržiavať sa čo najviac doma a medzi ľudí vychádzať len v prípade nevyhnutnej potreby. Práve na to myslela Domča, ktorá k fotografii s bruškom a dvomi psíkami dopísala „Stay home – we do“.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Stay home-we do ❣️❣️❣️

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Foto polonahej Cibulkovej okamžite vyvolalo vášnivé diskusie, viacerým fanúšikom sa zdalo nevhodné a nechápali ako niečo takéto mohla niekdajšia svetová štvorka a víťazka ôsmich veľkých turnajov na okruhu WTA vôbec na sociálnu sieť zavesiť. V každom prípade prajeme v tomto období obzvlášť nevyhnutnú mega dávku zdravia celej rodinke.

Zdroj: ts

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

Wilander: „Djokovič stratil prerušením sezóny najviac“

PARÍŽ – Bývalý švédsky tenista Mats Wilander analyzoval pre francúzsky denník L’Équipe dôsledky prerušenia sezóny …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

6 − one =