Home Audio/video VIDEO Filip Horanský s českým kvalifikantom zahodil mečbaly a stratil jasný zápas: Nemám slov

Filip Horanský

BRATISLAVA – Filip Horanský prehral na bratislavskom Peugeot Slovak Open s českým kvalifikantom Daliborom Svrčinom 6:2, 6:7 (5), 1:6.

Skvelý úvod nestačil

Horanský pritom po hladko vyhratom úvodnom sete hneď na úvod druhého dejstva brejkol súpera a po ďalšom brejku za stavu 5:5 podával za stavu 6:5 na víťazstvo v zápase. Horanský ale na servise zahodil dva mečbaly a po prehratom geme následne pykal v tajbrejku, v ktorom prehrával už 1:5 a nakoniec ho prehral 5:7.

Filip Horanský (Foto: TASR – Pavel Neubauer)

Nevyužil mečbaly

V poslednom sete síce slovenský tenista začal vyhratým podaním na 15, ale to už bolo z jeho strany v zápase všetko. Nečudo, že Slovák po zápase neskrýval obrovské sklamanie: “Nemám slov. Prvé dva sety boli super, mal som mečbaly, ktoré som nevyužil. Boli to moje chyby,” povedal Horanský.

Zdroj: TASR, ts