Home Audio/video VIDEO Alexander Zverev sa z nemocničného lôžka prihovoril fanúšikom: Najlepšou voľbou bola operácia

VIDEO Alexander Zverev sa z nemocničného lôžka prihovoril fanúšikom: Najlepšou voľbou bola operácia

by Majo Malinovský
Alexander Zverev

BERLÍN – Nemecký tenista Alexander Zverev podstúpil operáciu členka. Tretí hráč rebríčka ATP nezverejnil, kedy sa vráti na dvorce.


Dvadsaťpäťročný hráč sa bolestivo zranil v semifinále Roland Garros v zápase proti Rafaelovi Nadalovi. Už skôr vyhlásil, že určite vynechá Wimbledon, ktorý štartuje 27. júna.

VIDEO Alexander Zverev zarmútil fanúšikov vážnosťou zranenia: Veľmi ťažká chvíľa pre mňa

Každý má v živote svoju cestu

“Každý máme v živote svoju cestu, toto je súčasť tej mojej. Budúci týždeň si vylepším moje osobné maximum v rebríčku a budem dvojkou, ale dnes ráno som musel podstúpiť operáciu. Po ďalších vyšetreniach v Nemecku sa potvrdilo, že všetky tri postranné väzy v pravom členku mám roztrhnuté. Aby som sa čo najrýchlejšie vrátil do súťažného diania, aby sa všetky väzy správne zahojili a aby som opäť získal plnú stabilitu členka, bola najlepšou voľbou operácia. Začínam rehabilitovať a urobím všetko pre to, aby som sa vrátil silnejší ako predtým,” uviedol Zverev na sociálnej sieti a k fotke a videu z nemocničného lôžka pridal na záver aj poďakovanie: “Stále dostávam toľko správ a ešte raz by som sa chcel všetkým poďakovať za podporu v tomto ťažkom období.”Zdroj: TASR, ts, Instagram Alexander Zverev

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

14 − five =