Alexander Zverev
Alexander Zverev (Foto: TASR/AP - Jean-Francois Badias)

VIDEO Alexander Zverev sa z nemocničného lôžka prihovoril fanúšikom: Najlepšou voľbou bola operácia

BERLÍN – Nemecký tenista Alexander Zverev podstúpil operáciu členka. Tretí hráč rebríčka ATP nezverejnil, kedy sa vráti na dvorce.


Dvadsaťpäťročný hráč sa bolestivo zranil v semifinále Roland Garros v zápase proti Rafaelovi Nadalovi. Už skôr vyhlásil, že určite vynechá Wimbledon, ktorý štartuje 27. júna.

VIDEO Alexander Zverev zarmútil fanúšikov vážnosťou zranenia: Veľmi ťažká chvíľa pre mňa

Každý má v živote svoju cestu

„Každý máme v živote svoju cestu, toto je súčasť tej mojej. Budúci týždeň si vylepším moje osobné maximum v rebríčku a budem dvojkou, ale dnes ráno som musel podstúpiť operáciu. Po ďalších vyšetreniach v Nemecku sa potvrdilo, že všetky tri postranné väzy v pravom členku mám roztrhnuté. Aby som sa čo najrýchlejšie vrátil do súťažného diania, aby sa všetky väzy správne zahojili a aby som opäť získal plnú stabilitu členka, bola najlepšou voľbou operácia. Začínam rehabilitovať a urobím všetko pre to, aby som sa vrátil silnejší ako predtým,“ uviedol Zverev na sociálnej sieti a k fotke a videu z nemocničného lôžka pridal na záver aj poďakovanie: „Stále dostávam toľko správ a ešte raz by som sa chcel všetkým poďakovať za podporu v tomto ťažkom období.“Zdroj: TASR, ts, Instagram Alexander Zverev

About Majo Malinovský

Check Also

Novak Djokovič, Rafael Nadal

Daviscupového súboja Nadala s Djokovičom sa nedočkáme, Austrália bez Kyrgiosa

MADRID – Španielsky tenista Carlos Alcaraz povedie svoju krajinu v zápase základnej skupiny finálového turnaja …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

five + eighteen =