Home Názory Tipérsky špeciál: Stávka na Kerberovú či Plíškovú

Tipérsky špeciál: Stávka na Kerberovú či Plíškovú

by Tomas Hmira

BRATISLAVA – Počas druhého hracieho dňa zasiahne do boja aktuálna ženská svetová jednotka aj bývalá, na ktorú je stále vyvíjaný tlak. Ich stávky sme okorenili a navýšili tak kurzy. 

US Open  – 1. kolo žien

Anett Kontaveitová – Lucie Šafářová (29.8. o 22:30)

Úvodné kolo US Open nespojilo len Šarapovovú s Halepovou, ale aj 23. a 27. hráčku tohtoročného poradia. Už len z tohto dôvodu môžeme očakávať perfektný zápas, hodný minimálne 3. kola. Hráčky si určite siahnu na dno síl. Miernou favoritkou je Češka, ktorá na prípravných turnajoch dokázala zdolať Cibulkovú či Makarovovú. Dvakrát jej vystavila stopku Stephensová. Estónska tenistka má všetky predpoklady minimálne potrápiť tenistku, ktorá má zázemie v Trnave.

Tip: počet gemov 20 a viac

Kurz: 1,46

US Open  – 1. kolo žien

Karolína Plíšková  – Magda Linettová (28.9. o 17:05)

Česká tenistka dostala na úvod turnaja súperku, ktorá sa na amerických hardoch po zlom začiatku postupne rozbehla. Napriek tomu niet pochýb, kto je v tomto zápase favoritkou. Jedna z najväčších ašpirantiek na titul sa dokáže povzniesť nad takouto situáciou. Ak bude svetovej jednotke fungovať prvý servis, na kurte sa môže zdržať približne hodinu. Nechávame si drobnú rezervu so stávkou na počet gemov.

Tip: víťazstvo Plíškovej a počet gemov 0 – 18

Kurz: 1,75

US Open  – 1. kolo žien

Angelique Kerberová – Naomi Osaková (29.8. o 19:05)

Po katastrofálnom začiatku sezóny sa Nemka postupnými krokmi vracia k víťazstvám. Naďalej má veľké rezervy vo svojej hre, ale určite je badať zlepšenie. Turnaj v New Yorku jej vyhovuje, čo by mala potvrdiť aj dnes. Súperka disponuje razantnou hrou, no pred turnajom sa jej nevyhli zdravotné problémy. Určite jej do dvorca niečo padne, no počas celého zápasu si neudrží potrebnú presnosť.

Tip: víťazstvo Kerberovej a počet gemov 18 a viac 

Kurz: 1,88

Zápasy z US Open môžete sledovať naživo na TV TIPSPORT. 

 

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

16 − two =