Home Názory Tenisové tipy: ATP Cup aj ruský súboj v Brisbane

Tenisové tipy: ATP Cup aj ruský súboj v Brisbane

by David Pavlik

ATP Cup a tiež zápas z kvalifikácie WTA turnaja. Taký je náš tipérsky výber na skoré nedeľňajšie ráno.

ATP Cup – F skupina

Felix Auger-Aliassime vs Nick Kyrgios (5.1. o 1:00)

Súboj kanadskej a austrálskej dvojky nemá výrazného favorita. Obaja majú za sebou úspešný turnajový vstup. Duel by mal byť vyrovnaný a postavený predovšetkým na kvalitnom servise. Očakávame zápas s minimom brejkbalov a brejkov, ktorý pokojne môže dospieť do tretieho setu. Odporúčame preto opatrnejšiu, ale zároveň výhodnú stávku na počet gemov.

Tip: počet gemov viac ako 22,5

Kurz: 1,64

ATP Cup – C skupina

Alexander Cozbinov vs Dimitar Kuzmanov (5.1. o 0:05)

Súboj hráčov z nižších renkingových poschodí má jasného kurzového favorita v podobe Bulhara. Cozbinov ale v úvode ATP Cupu príjemne prekvapil a Darcisovi vzdoroval viac než sympaticky. Hanbu si neurobí ani vo svojom druhom dueli.

Tip: Cozbinov získa viac ako 6,5 gemov

Kurz: 1,54

WTA Brisbane – 2. kolo kvalifikácie

Veronika Kudermetovová vs Natalia Vichľancevová (5.1. o 3:15)

Druhé kvalifikačné kolo v Brisbane prinesie ruské derby. Favorizujeme vyššie postavenú Kudermetovovú, ktorej potenciál siaha aj na top 20 WTA poradia. V tomto roku by mala nadviazať na vydarenú vlaňajšiu sezónu. Vichľancevová sa v úvode kvalifikácie dostala z manka 0:5 v treťom sete. Únava i zdatnejšia súperka budú priveľkými sústami.

Tip: výhra Kudermetovovej