Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 18. júla

Slováci v akcii: Utorok 18. júla

by Majo Malinovský
Alex Molčan, Roland Garros 2023

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii 17 slovenských zástupcov.


V Bastade kvalifikant Kovalík aj Molčan

Vo Švédsku okrem úspešného kvalifikanta dnes do hry vstúpi aj Alex Molčan, na ktorého ale čaká turnajová päťka a veľký favorit zápasu Alexander Zverev.

Okrem toho bude dnes v akcii aj ďalšia pätnástka našich, držíme palce!



ATP Bastad (630 705 EUR, antuka vonku) – Švédsko

ATP Challenger Tampere (73 000 EUR, antuka vonku) – Fínsko

  • 09:30 – Lukáš Klein (3.) vs Elmar Ejupovič (Ger) – 1. kolo 6:3, 6:4

M25 Telfs (25 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 12:00 – Lukáš Palovič vs Michael Gloeckler (Aut – WC) – 1. kolo 6:3, 3:6, (4)6:7
  • 17:00 – Miloš Karol/Sandro Kopp (Aut – 1.) vs Ondřej Horák (Cze)/Daniel Siniakov (Cze) – osemfinále odložené

M15 Gubio (15 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 21:00 – Peter Benjamín Privara vs Federico Arnaboldi (Ita – 2.) – 1. kolo



W100 Vitoria-Gasteiz (100 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Španielsko

  • 15:00 – Mariya Kosťuková (Ukr)/Javiera Verdugová (Chi – Alt) vs Verena Melissová (Ita)/Sofia Milatová – osemfinále (5)6:7, 0:6

W60 Olomouc (60 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 10:00 – Anika Jašková (Q) vs Tayisiya Mordergerová (Ger – LL) – 1. kolo 5:7, 6:4, 6:1
  • 12:00 – Aneta Kučmová (Cze – 16.) vs Eszter Mériová – 2. kolo 2:6, 2:5 a skreč. Kučmová

W40 Porto (40 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Portugalsko

  • 12:00 – Tenika Mcgiffinová (Aus – Q) vs Radka Zelníčková – 1. kolo 6:0, 6:3
  • 18:00 – Dominika Šalková (Cze)/Radka Zelníčková (4.) vs Elizabet Hamaliyová (Por)/Tenika Mcgiffinová (Aus) – osemfinále

W25 Darmstadt (25 000 USD, antuka vonku) – Nemecko

  • 16:30 – Tatiana Pieriová (Ita)/Julia Terziyská (Bul) vs Sina Herrmannová (Ger)/Ingrid Vojčináková – osemfinále Pieriová a Terziyská nenastúpili

W25 Pärnu (25 000 USD, antuka vonku) – Estónsko

  • 12:30 – Maryna Kolbová (Ukr)/Nadlya Kolbová (Ukr – 3.) vs Bianca Behúlová/Ilay Yoruková (Tur) – osemfinále 6:3, 6:2
  • 16:00 – Viktória Morvayová (6.) vs Laura Hietarantaová (Fin – WC) – 1. kolo 3:6,



W25 Roehampton (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Veľká Británia

  • 13:30 – Katarína Strešnáková vs Yasmin Mansouriová (Fra) – 1. kolo 6:0, 6:4

W15 Casablanca (15 000 USD, antuka vonku) – Maroko

  • 14:00 – Alessandra Teodosescuová (Ita)/Federica Urgesiová (Ita) vs Alicja Formellaová (Pol)/Sára Šarinová – osemfinále 6:1, 6:2
  • 16:00 – Astrid Lew Yan Foonová (Fra)/Marie Mettrauxová (Sui – 1.) vs Ela Pláteníková/Prisha Vyasová (Usa) – osemfinále 6:1, 6:2

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 15:30 – Salma Drugdová (8.) vs Amira Badawiová (Egy) – 1. kolo 7:6(4), 6:4

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

13 + fifteen =