Norbert Gombos (Foto: TASR/AP - Michel Euler)

Slováci v akcii: Streda 7. septembra

BRATISLAVA – Dnes sa na súťažných kurtoch objaví 19 slovenských zástupcov.


Na juniorskom US Open dnes bude bojovať kvarteto našich, v Rakúsku na challengerovom podujatí bude taktiež v hre štvorica Slovákov.

Okrem toho bude v akcii ešte ďalšia dvanástka našich, držíme palce!



US Open juniori (tvrdý povrch vonku) – Spojené štáty americké

  • 17:30 – Peter Benjamín Privara vs Connor Henry van Schalkwyk (Nmb) – 2. kolo 7:5, 6:3
  • 23:00 – Renáta Jamrichová/Nina Vargová vs Tatum Evansová (Usa)/Kaitlin Quevedová (Usa) – 2. kolo

Challenger Tulln (90 280 EUR, antuka vonku) – Rakúsko

  • 10:00 – Ivan Gachov (Rus) vs Jozef Kovalík – osemfinále 3:6, 0:4 a skreč. Gachov
  • 10:00 – Lukáš Klein (Q) vs Felipe Meligeni Alves (Bra) – osemfinále 4:6, 7:6(4), 6:4
  • 14:30 – Norbert Gombos (3.) vs Gianluca Mager (Ita) – osemfinále 6:4, 7:5
  • 14:30 – Dustin Brown (Ger)/Evan King (Usa) vs Lukáš Klein/Igor Zelenay – osemfinále 3:6, 3:6

M15 Budapešť (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Maďarsko

  • 13:00 – Michal Dembek (Pol)/Lukáš Pokorný (1.) vs Michail Minakov (Rus)/Matvey Minin (Rus) – osemfinále 5:7, 7:6(4), 10:8

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 13:00 – Anis Ghorbel (Tun)/Aziz Ouakaa (Tun – 3.) vs Antonio Caruso (Ita)/Andrej Krajčík (Alt) – osemfinále



W25 Káhira (25 000 USD, antuka vonku) – Egypt

  • 12:30 – Barbora Matúšová (Q) vs Anastasija Radojevičová (Srb – WC) – 1. kolo 6:1, 6:2
  • 14:00 – Bianca Behúlová vs Melania Delaiová (Ita) – 1. kolo 6:4, 2:6, 3:6

W25 Frýdek-Místek (25 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 10:00 – Mia Chudejová (Q) vs Aneta Laboutková (Cze) – 1. kolo 6:3, 2:6, 2:6
  • 10:00 – Ingrid Vojčináková (Q) vs Karolína Vlčková (Cze – WC) – 1. kolo 3:6, 1:6
  • 11:00 – Miriam Kolodziejová (Cze – 7.) vs Martina Okálová (Q) – 1. kolo 6:4, 6:4
  • 11:00 – Anika Jašková (LL) vs Martina Marušinová (Q) – 1. kolo 6:3, 6:3
  • 13:30 – Nikola Břečková (Cze)/Denisa Hindová (Cze) vs Nicol Benešová (Cze)/Mia Chudejová – osemfinále 6:2, 7:5
  • 13:30 – Maryna Kolbová (Ukr)/Nadja Kolbová (Ukr) vs Eszter Mériová/Ingrid Vojčináková – osemfinále 5:7, 6:4, 10:8

W25 Santarem (25 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Portugalsko

  • 15:00 – Sakura Hosogiová (Jpn) vs Viktória Morvayová – 1. kolo 7:6(3), 6:4

W15 Casablanca (15 000 USD, antuka vonku) – Maroko

  • 15:00 – Maria Patrascuová (Can – Q) vs Ela Pláteníková (WC) – 1. kolo 4:6, 2:6

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 12:30 – Samira De Stefanová (Ita)/Camilla Gennarová (Ita) vs Zuzanna Frankowská (Pol)/Emma Tóthová – osemfinále 6:4, 6:2

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Novak Djokovič, Rafael Nadal

Nadal favoritom na predĺženie víťaznej série: Djokovič sa do nominácie opäť nevošiel

BRATISLAVA – Tenisová ATP zverejnila nomináciu na tradičné ocenenie fair-play za uplynulý rok. Nole opäť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

13 + 13 =