Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Streda 2. augusta

Slováci v akcii: Streda 2. augusta

by Roderik Pastier
Alex Molčan, Roland Garros 2023

BRATISLAVA – Dnešný deň bude v akcii 18 slovenských zástupcov.


ATP Kitzbühel (630 705 EUR, antuka vonku) – Rakúsko

WTA Livesport Prague Open (259 303 USD, tvrdý povrch vonku) – Česko

  • 14:00 – Nao Hibinová (Jpn – LL) vs Viktória Hrunčáková – osemfinále 2:1 prerušené

WTA Washington (780 637 USD, tvrdý povrch vonku) – USA

  • 22:00 – Tereza Mihalíková/Zhaoxuan Yang (Chn) vs Laura Siegemundová (Ger)/Vera Zvonarevová (Rus) – osemfinále 6:3, 3:6, 7-10

Challenger Lüdenscheid (118 000 EUR, antuka vonku) – Nemecko

  • 10:00 – Jozef Kovalík vs Hazem Naw (SY – Q) – 1. kolo 7:6(7), 6:3

Challenger Liberec (73 000 EUR, antuka vonku) – Česko

  • 13:00 – Federico Agustin Gomez (Arg)/Marcus Willis (Gbr – 4.) vs Miloš Karol/Toby Alex Kodat (Usa) – osemfinále 4:6, 6:4, 10-8
  • 15:30 – Matheus Pucinelli de Almeida (Bra)/Joao Lucas Reis Da Silva (Bra) vs Lukáš Klein/Nino Serdarušič (Cro) – osemfinále 7:5, 1:1 prerušené

Challenger San Marino (145 000 EUR, antuka vonku) – San Marino

  • 14:00 – Piotr Matuszewski (Pol)/Igor Zelenay vs Iñigo Cervantes (Esp)/Sergio Martos Gornés (Esp) – osemfinále 6:4, 3:6, 4-10

M25 Pitesti (25 000 USD, antuka vonku) – Rumunsko

  • 15:00 – Vasile Antonescu (Rou) vs Jakub Kaťuch (Q) – 1. kolo 6:2, 4:6, 3:6

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 13:30 – Mohamed Amin Oueslati (Tun – WC) vs Lukáš Pokorný (2.) – 1. kolo 2:6, 1:6

M15 Novi Sad (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 09:30 – Bautista Vilicich (Arg – Q) vs Peter Benjamín Privara – 1. kolo 6:3, 6:1
  • 15:30 – Nikola Jovanovič (Srb – WC) vs Samuel Puškár (Q) – 1. kolo 1:6, 5:7

W60 Cordenons (60 000 USD, antuka vonku) – Taliansko

  • 15:00 – Eszter Mériová/Ivana Šebestová (Cze – Alt) vs Isabelle Haverlagová (Ned)/Eva Vedderová (Ned – 3.) – osemfinále 3:6, 4:6
  • 17:00 – Angelica Moratelliová (Ita)/Camilla Rosatellová (Ita – 1.) vs Katarína Kužmová/Julie Štruplová – osemfinále 7:5, 6:1

W25 Koge (25 000 USD, antuka vonku) – Dánsko

  • 15:00 – Dia Evtimova (Bul – Q) vs Viktória Morvayová – 1. kolo 3:6, 4:6

W15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 12:00 – Diana de Simoneová (Ita – Q) vs Salma Drugdová (7.) – 1. kolo 2:6, 6:2, 6:4

W15 Savitaipale (15 000 USD, antuka vonku) – Fínsko

  • 10:00 – Jacquline Nylander Alteliusová (Swe – Q) vs Ingrid Vojčináková – 1. kolo 6:3, 6:4
  • 16:00 – Liisa Vehvilainenová (Fin – Q) vs Mia Chudejová – 1. kolo

W15 Tbilisi (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Gruzínsko

  • 10:00 – Esther Vyrlanová (Usa) vs Alica Rusová (8.) – 1. kolo 7:5, 6:3

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

thirteen + seven =