Home Najdôležitejšie Roger Federer prezradil vtipnú príhodu, ktorá sa mu stala na F1 v Miami

Roger Federer prezradil vtipnú príhodu, ktorá sa mu stala na F1 v Miami

by Jaroslav Šípkar
Rafael Nadal, Roger Federer

Švajčiar Roger Federer prezradil vtipnú situáciu, ktorú nedávno zažil pri návšteve pretekov F1 v Miami.


Roger Federer si naplno užíva zaslúžený športový dôchodok. Nedávno odpovedal na zvedavé otázky fanúšikov na sociálnej sieti twitter. Prezradil vtipnú príhodu, ktorá sa mu stala nedávno pri návšteve pretekov F1 v Miami. Istý fanúšik si ho pomýlil s najväčším rivalom Rafaelom Nadalom.

„Prišiel za mnou muž a spýtal sa: Pán Nadal, môžem sa s vami odfotiť? Keď som mu povedal, že nie som Nadal, ospravedlnil sa a odišiel bez toho, aby sa odfotil,“ prezradil Federer.

Jedna z otázok fanúšikov smerovala k tomu, či Federerovi nechýba život profesionálneho športovca, tvrdý tréning a všetko s tým súvisiace. „Šialeným spôsobom mi chýba všetko, čo sa toho týka. Celé roky som ani nevedel, aký je deň v týždni – okrem toho, že v pondelok sa turnaj začínal a v nedeľu sa končil,” reagoval Švajčiar.

Jedným dychom však pripomenul, že športový dôchodok prináša množstvo výhod. „Prvýkrát túto zimu som si užil lyžovanie s rodinou,“ prezradil jeden z príkladov. Obrovským benefitom bolo, že sa zbavil enormného tlaku, ktorému celé roky čelil. „Bolo to, ako keby mi z pliec zvesili náklad.“

Ďalší fanúšik Rogera Federera požiadal o radu pre mladých tenistov. „Musíte sa obklopiť tými správnymi ľuďmi, pozorne počúvať a rýchlo sa učiť.“Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

6 + 13 =