Home Audio/video VIDEO Martin pomstil Kleina: Po vyradení nasadeného Nemca ho čaká boj o finále

VIDEO Martin pomstil Kleina: Po vyradení nasadeného Nemca ho čaká boj o finále

Andrej Martin

CONCEPCIÓN – Slovenský tenista Andrej Martin postúpil na challengerovom podujatí v čílskom Concepción už do semifinále.

Aktuálne 103. hráč sveta si v súboji dvoch nasadených poradil s nemeckým súperom Danielom Altmaierom a pomstil tak osemfinálové vypadnutie krajana Kleina, ktorý síce s favorizovaným Nemcom vyhral prvý set 6:1, potom ale favorit duel otočil.

Martin uspel v dramatickom tajbrejku úvodného setu, keď sa po viac ako 90 minútach po triumfe 7:4 radoval zo zisku úvodného dejstva, ktoré obidvoch hráčov stálo veľa síl. V druhom sete opäť slávil slovenský tenista, ktorý dvakrát brejkol súpera, Nemec uspel na podaní Martina len raz a po dva a pol hodinovom boji sa tak z postupu do semifinále radoval Martin.

O finále s mladým Argentínčanom

V boji o finále na nášho tenistu čaká nenasadený argentínsky tenista Sebastian Baez, ktorý prekvapivo len dve hry stratil s favorizovanou turnajovou štvorkou Hugom Dellienom.