štvrtok , 24 septembra 2020
Tenisový Svet / Audio/video / VIDEO Djokovič pred tisíckami fanúšikov vybojoval postup do finále: Dúfam, že sme im predviedli dobrú šou
Novak Djokovič
Novak Djokovič (Foto: TASR/AP - Darko Vojinović)

VIDEO Djokovič pred tisíckami fanúšikov vybojoval postup do finále: Dúfam, že sme im predviedli dobrú šou

ZADAR – Aktuálna srbská svetová jednotka Novak Djokovič na druhom turnaji svojej exhibičnej Adria Tour zatiaľ plní úlohu favorita.


Po neúspechu v Belehrade si Nole v Zadare zahrá finále. Djokovič charitatívne podujatie Adria Tour organizuje počas koronavírusovej krízy, ktorá profesionálne akcie zastavila až do augusta. Na antuke v Zadare zvládol oba sobotňajšie zápasy.

V jednom uspel proti krajanovi Pedjovi Krstinovi (4:3, 4:1).V tom druhom zvládol na výbornú aj vystúpenie proti domácej hviezde Bornovi Čoričovi (4:1, 4:3). Zápas sledovali tisíce fanúšikov.

„Dúfam, že sme im predviedli dobrú šou,“ povedal 17-násobný grandslamový víťaz po postupe do finále. Druhú skupinu vyhral bez zaváhania Rus Andrej Rublev, ktorý vo svojom treťom dueli porazil aj trápiaceho sa Nemca Alexandra Zvereva (4:2, 4:1). Finále sa uskuteční dnes večer.Prvý diel Jadranského turné v Belehrade vyhral tretí hráč rebríčka Dominic Thiem z Rakúska. Budúci týždeň mali tenisti hrať v Čiernej Hore, ale kvôli uzavretým hraniciam bol turnaj neskôr zrušený. Finále bude začiatkom júla hostiť bosnianska Banja Luka.

Zdroj: ts

O nás Majo Malinovský

Môže Vás zaujímať

VIDEO Bublik trafil podávačku loptičiek: Na jeho reakciu však určite nezabudne

HAMBURG – V zápase prvého kola medzi 56. hráčom sveta Bublikom a Španielom Ramosom došlo …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

twenty + eleven =