utorok , 22 septembra 2020
Tenisový Svet / Najdôležitejšie / Súťaž s Tennis Maniou – máme tu výsledky

Súťaž s Tennis Maniou – máme tu výsledky

Milí tenisoví fanatici, naša koncoročná súťaž s hrou Tennis Mania je uzavretá. Poďme sa pozrieť, kto z vás dokázal za dohodnuté obdobie svojho fiktívneho tenistu „vyskillovať“ najlepšie a odnesie si od nás krásne ceny.

Vynikajúcimi výkonmi, príkladným tréningovým prístupom a bojovnosťou sa na 3. miesto dokázal vyšvihnúť hráč s ID 1244795. Získava od nás balenie tenisových loptičiek, s ktorými si tento krásny šport môže vyskúšať trebárs aj naživo.

Mimoriadne pozerateľný tenis hral v posledných týždňoch aj hráč, ktorého ID je 1244471. Obsadil striebornú pozíciu a zaslúži si od nás tenisové doplnky, ktoré do súťaže venovala Anna Karolína Schmiedlová. Kaji ďakujeme a hráčovi na 2. mieste blahoželáme.

No a 1.miesto obsadil hráč, ktorý predvádzal na turnajoch v rámci Tennis Manie v ostatnom období najlepší celodvorcový tenis. Jeho fiktívna postavička to zo všetkých dotiahla najďalej a jeho ID je 1245125. Za tieto špičkové výsledky získava od Tenisového sveta skutočnú tenisovú raketu a pevne veríme, že ju ešte tento rok otestuje na kurtoch. Gratulujeme.

S výhercami sa v blízkej dobe skontaktujeme mailom, no a vy ostatní nezúfajte – je to zatiaľ iba prvá, no určite nie posledná súťaž, ktorú sme pre Vás v spolupráci s hrou Tennis Mania pripravili.

O nás redakcia tenisovysvet.sk

Môže Vás zaujímať

Rafael Nadal, Novak Djokovič

Sebavedomý Djokovič si na Nadala v Paríži verí: Je poraziteľný aj na antuke

PARÍŽ – Srbský tenista Novak Djokovič vo včerajšom finále porazil Diega Schwartzmana 2:0 na sety …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

15 + 2 =