Andrej Martin
Andrej Martin (Foto: TASR/AP - Christophe Ena)

Slováci v akcii: Pondelok 23. august

BRATISLAVA – Na úvod týždňa sa na súťažných kurtoch predstaví až 26 slovenských zástupcov.


Martin turnajovou jednotkou

V pozícii turnajovej jednotky nastúpi do úvodného kola v talianskej Barlette Andrej Martin, na ktorého čaká domáci držiteľ voľnej karty Jacopo Berrettini.

Na turnajoch v Bratislave a u našich susedov v Česku, Rakúsku a tiež v Nemecku zabojuje dnes v kvalifikáciách až 25 našich zástupcov.

Držíme palce!



ATP Challenger Barletta (44 820 EUR, antuka vonku) – Taliansko

  • 20:00 – Andrej Martin (1.) vs Jacopo Berrettini (Ita – WC) – 1. kolo 4:6, 6:2, 6:1

M15 Bratislava (15 000 USD, antuka vonku) – Bratislava

  • 11:00 – Eero Vasa (Fin – 2.) vs Šimon Habšuda (WC) – kvalifikácia 6:1, 6:1
  • 11:00 – Jánoš Fekete vs Leyton Rivera (Nor – 16.) – kvalifikácia 6:2, 7:5
  • 11:00 – Samo Polakovič vs Obrad Markovski (Mkd – 11.) – kvalifikácia 5:7, 3:6
  • 11:00 – Samuel Puškár (3.) vs Jakub Novák – kvalifikácia 6:3, 2:6, 12-14
  • 11:00 – Samuel Paulovčák (WC) vs Isa Mammetgulyyev (Tkm – 15.) – kvalifikácia 6:4, 6:7, 10-1
  • 12:30 – Jiří Barnat (Cze – 6.) vs Radovan Michalík (WC) – kvalifikácia 7:5, 6:0
  • 12:30 – Marek Semjan (1.) vs Jakub Kaťuch (WC) – kvalifikácia 6:4, 6:4
  • 12:30 – Patrik Jančovič (WC) vs Lukas Hellum Lilleengen (Nor – 9.) – kvalifikácia 0:6, 2:6
  • 12:30 – Krištof Minárik (7.) vs Šimon Sedliak (WC) – kvalifikácia 6:2, 6:0
  • 12:30 – Jakub Krošlák vs Iiro Vasa (Fin – 13.) – kvalifikácia 6:1, 6:3
  • 14:00 – Michal Krajčí vs Franco Roncadelli (Uru – 14.) – kvalifikácia 2:6, 3:6
  • 14:00 – Roi Ginat (Isr – 8.) vs Martin Dobrý – kvalifikácia 3:6, 6:3, 4-10
  • 14:00 – Tomáš Lánik vs Sean Hess (Arg – 10.) – kvalifikácia 5:7, 4:6



W60 Přerov (60 000 USD, antuka vonku) – Česká republika

  • 10:00 – Zuzana Zlochová (3.) vs Nikola Bartunková (Cze) – kvalifikácia 1:6, 5:7
  • 11:00 – Andrea Gamizová (Ven – 6.) vs Eszter Mériová – kvalifikácia 6:4, 6:3
  • 11:00 – Sára Bejleková (Cze – 8.) vs Mia Chudejová (WC) – kvalifikácia 6:3, 6:2
  • 12:00 – Tereza Smitková (Cze – 1.) vs Anika Jašková – kvalifikácia 7:6(4), 6:1

W25 Braunschweig (25 000 USD, antuka vonku) – Nemecko

  • 13:30 – Lena Papadakisová (Ger – 1.) vs Ema Bolebruchová – kvalifikácia 6:1, 6:0

W15 Bad Waltersdorf (15 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 11:00 – Laura Svatíková (6.) vs Lara Pfeiferová (Ita) – kvalifikácia 2:6, 4:6
  • 11:00 – Giulia Carbonarová (Ita) vs Klára Ondrejčeková – kvalifikácia 6:7, 6:1, 10-5
  • 11:00 – Martina Marušinová vs Sofia Rocchettiová (Ita – 11.) – kvalifikácia 6:4, 6:2
  • 14:00 – Sára Suchánková vs Elena Gemovičová (Srb – 10.) – kvalifikácia 7:6, 6:4

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Novak Djokovič

VIDEO Isner na Wimbledone vytvoril svetový rekord, suverénny Djokovič preletel do osemfinále

WIMBLEDON – Americký tenista John Isner vytvoril rekord v počte es v kariére. Piate eso …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

eight + 6 =