Viktória Kužmová (Foto: Instagram - Viktória Kužmová)

Slováci v akcii: Pondelok 13. september

BRATISLAVA – Dnes sa na súťažných kurtoch predstaví 14 slovenských zástupcov.


Kužmová o hlavnú súťaž, Mihalíková o deblové štvrťfinále

O hlavnú súťaž bude dnes v kvalifikačnom finále bojovať nasadená kvalifikačná dvojka Viktória Kužmová, ktorú čaká nasadená talianska sedmička Stefaniniová. Okrem toho v slovinskom Portoroži o deblové štvrťfinále zabojuje Tereza Mihalíková s ruskou parťáčkou Kalinskou, ktoré preveria domáce duo.

Schmiedlová v Luxemburgu v štvorhre o štvrťfinále

V Luxemburgu do hry vstupuje Anna Karolína Schmiedlová, ktorá si spoločne s americkou partnerkou zahrajú proti nemeckej dvojici o deblové štvrťfinále.

Okrem toho sa v kvalifikačných bojoch na nižšie dotovaných podujatiach predstaví jedenástka našich zástupcov.

Držíme palce!



WTA Portorož (235 238 USD, tvrdý povrch vonku) – Slovinsko

  • 11:00 – Viktória Kužmová (2.) vs Lucrezia Stefaniniová (Ita – 7.) – finále kvalifikácie 6:4, 4:6, 7:6(5)
  • 15:30 – Živa Falknerová (Slo)/Pia Lovričová (Slo) vs Anna Kalinská (Rus)/Tereza Mihalíková – osemfinále 1:6, 2:6

WTA Luxemburg (235 238 USD, tvrdý povrch hala) – Luxembursko

  • 13:30 – Anna-Lena Friedsamová (Ger)/Lena Papadakisová (Ger – WC) vs Kaitlyn Christianová (Usa)/Anna Karolína Schmiedlová – osemfinále 6:2, 6:4

W60+H Caldas da Rainha (60 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Portugalsko

  • 13:00 – Raluca Georgiana Serbanová (Cyp – 2.) vs Sofia Milatová – kvalifikácia 6:3, 7:5



W25 Jablonec nad Nisou (25 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 10:00 – Anna Turatiová (Ita – 1.) vs Natália Slabá (WC) – kvalifikácia 6:4, 1:6, 11:13
  • 10:00 – Klára Ondrejčeková vs Zeynep Sonmezová (Tur – 9.) – kvalifikácia 0:6, 1:6
  • 10:00 – Romana Čisovská vs Tess Sugnauxová (Sui – 14.) – kvalifikácia 3:6, 1:6
  • 10:00 – Ema Baraniaková vs Martina Marušinová – kvalifikácia 0:6, 6:4, 10:4
  • 12:00 – Mia Chudejová vs Erika Sema (Jpn – 10.) – kvalifikácia 7:5, 7:5
  • 12:00 – Laura Svatíková vs Funa Kozakiová (Jpn – 15.) – kvalifikácia 4:6, 2:6

W25 Medellin (25 000 USD, antuka vonku) – Kolumbia

  • 19:30 – Alica Rusová (1.) vs Kelly Loana Vargasová Gonzalezová (Col) – kvalifikácia 7:5, 6:1

M15 Zlatibor (15 000 USD, antuka vonku) – Srbsko

  • 10:00 – Kristijan Juhas (Srb) vs Krištof Minárik (7.) – kvalifikácia 2:6, 6:2, 5:10
  • 11:30 – Michal Novanský (3.) vs Matič Dimič (Slo) – kvalifikácia 7:6, 6:4

Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Alex Molčan

Alex Molčan po neúspešnej premiére v Davis Cupe: Pokašľal som to

BRATISLAVA – Slovenskí tenisti prehrávajú po úvodnej dvojhre duelu 1. svetovej skupiny Davisovho pohára v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

sixteen + 19 =