Naomi Ósaková
Naomi Ósaková (Foto: TASR/AP - Lee Jin-man)

FOTO Ósaková so sestrou boduje aj mimo kurtu: Po ich módnych rúškach sa len tak zaprášilo

NEW YORK – Dvojnásobná japonská grandslamová šampiónka a niekdajšia svetová jednotka Naomi Ósaková navrhla spolu so staršou sestrou Mari dizajn pre limitovanú edíciu rúšok a s projektom zožala obrovský úspech.


Výťažok z predaja na dobrú vec

Výťažok z predaja venovala aktuálna svetová desiatka v prospech znevýhodnených mladých ľudí v rodnom Japonsku a teraz už usilovne pracuje na ďalšej várke momentálne vypredaných rúšok, o ktoré bol obrovský záujem.„V USA som videla, ako všetci nosia tie isté chirurgické rúška, a uvedomila som si, že v Japonsku už predtým, než nastala táto situácia, ľudia používali rúška, ktoré boli celkom elegantné,“ uviedla dvadsaťdvaročná talentovaná tenistka v rozhovore pre Vogue. „Takže som chcela vytvoriť rúška, ktoré by neboli len na ochranu, ale mohli by byť aj módnym doplnkom,“ dodala Japonka.

S dizajnom jej pomohla sestra

S výberom dizajnu módnych rúšok jej pomáhala staršia sestra Mari, ktorej patrí v rebríčku WTA aktuálne 305. miesto. Sympatické japonské tenistky sa pri výbere nechali inšpirovať zvieratkami zo svojich obľúbených kreslených filmov a štýlom japonských anime. „Nechápem, prečo sa z nosenia alebo nenosenia rúšok stáva politická téma. Mali by sme ich nosiť všetci, a preto by mali byť zároveň módne aj roztomilé,“ uviedla Mari.Zdroj: ts

About Majo Malinovský

Check Also

Dominic Thiem

FOTO Thiem zbalil novú krásku: Mladenovičovú vystriedala Hadia žena

VIEDEŇ – Aktuálna svetová trojka Dominic Thiem (27) má po svojom boku novú polovičku. Predvlani …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

14 − five =