Home Najdôležitejšie Bratislavské finále extraligy: Ťahák Kleina s Gombosom ukončil kanár, Polášek s ďalšou singlovou výhrou

Extraliga mužov

BRATISLAVA – Tenisti Slávie STU Bratislava sa suverénnym spôsobom prebojovali do finále extraligy mužov. Obhajcovia titulu zvíťazili v semifinále na kurtoch MŠK Poprad-Tatry 5:0. V piatkovom finálovom stretnutí sa predstavia na dvorcoch TK LOVE 4 tennis Bratislava, ktorý uspel v Matúškove 5:0.

Najväčším ťahákom zápasu v Poprade bol súboj tímových jednotiek a spoluhráčov zo slovenského daviscupového tímu Lukáša Kleina s Norbertom Gombosom. Klein favorizovanému súperovi dlho vzdoroval, v treťom sete však nezískal ani gem. Gombos triumfoval 6:4, 6:7, 6:0 a spečatil postup Slávie STU.

V Matúškove to bola jednoznačná záležitosť hráčov TK LOVE 4 tennis Bratislava, ktorí nestratili ani set. O druhý bod vo dvojhre sa postaral deblový špecialista Filip Polášek.