Victoria Azarenková
Victoria Azarenková (Foto: TASR/AP - Michel Euler)

Azarenkovej ďalší skrat! Hantuchová žiada vyšetrovanie od WTA

Bieloruska Viktoria Azarenková viditeľne nie je vo svojej koži. Po ďalšom skrate žiada Daniela Hantuchová vyšetrovanie od WTA.


Bieloruská tenistka Viktoria Azarenková evidentne nie je na tom v súčasnosti psychicky práve najlepšie. Pred dvoma týždňami sa počas zápasu na turnaji v Indian Wells proti Kazaške Elene Rybakinovej z ničoho nič rozplakala. Následne vymazala svoje účty zo sociálnych sietí.

V treťom kole turnaja v Miami predviedla ďalší nepochopiteľný skrat. Za stavu 2-6 0-3 v stretnutí proti 16-ročnej Češke Linde Fruhvirtovej z ničoho nič zbalila svoj vak, niečo povedala empajrovej rozhodkyni, letmo jej podala ruku, rovnako ako súperke a odišla z kurtu za občasného piskotu divákov.

Správanie bývalej svetovej jednotky kritizovala aj bývalá slovenská tenistka Daniela Hantuchová. „Je to absolútne neúctivé voči divákom, rozhodcovi aj Linde Fruhvirtovej. Spôsob, akým ukončila zápas, je naozaj veľmi nešťastný,“ cituje Hantuchovú švajčiarsky Blick. Rodáčka z Popradu dokonca žiada o prešetrenie celej situácie zo strany WTA.About Jaroslav Šípkar

Check Also

Renáta Jamrichová

Slováci v akcii: Streda 1. februára

BRATISLAVA – Dnešný deň sa na súťažných kurtoch predstaví desiatka slovenských zástupcov. M15 Monastir (15 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

seventeen + 12 =