Home Najdôležitejšie Wawrinka sa pripravuje na súťažný návrat: FOTO po boku trénera Federera

Wawrinka sa pripravuje na súťažný návrat: FOTO po boku trénera Federera

by Majo Malinovský
Stan Wawrinka

LAUSANNE – Po pandémii koronavírusu a prerušení sezóny sa pomaly ale isto schyľuje k obnoveniu súťažných turnajov aj na okruhu ATP. V príprave na nadchádzajúce podujatia nezaháľa ani Stan Wawrinka, ktorý naplno trénuje a teraz sa objavil po boku špeciálneho kouča.


Wawrinka, ktorý sa objaví na blížiacom sa podujatí v Prahe, ktoré uprednostnil pred cestou do USA a štartom na US Open, nezaháľa. Švajčiarska svetová sedemnástka ladí formu na návrať na súťažné kurty a na sociálnej sieti sa teraz pochválil so zaujímavou trénerskou postavou, ktorá je spätá s jeho slávnym krajanom Rogerom Federerom.

Úsmevy po náročnom tréningu

Stan sa po jednom z náročných tréningov objavil na spoločnej foto s Pierrom Paganinim, ktorý je už od 13 rokov fitness koučom slávneho krajana Wawrinku – Rogera Federera. Ten sa aktuálne zotavuje z operácie kolena a Paganini sa tak rozhodol spolupracovať s jeho krajanom. “Úsmevy po náročnom tréningu!” napísal k fotografii Wawrinka.Návrat na pražskej antuke

Wawrinka by sa mal na kurtoch objaviť od 17. augusta, kedy v Prahe štartuje podujatie ATP a fanúšikovia sa už nevedia dočkať jeho návratu. Práve na českej antuke by sa mal dokonale pripraviť na následný grandslam Roland Garros, ktorý u Švajčiara dostal prednosť pred US Open. Ten hodil za hlavu kvôli obavám z nákazy koronavírusom, pretože situácia v USA stále nie je ružová.

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

three × five =