Home Audio/video VIDEO Česká legenda Navrátilová o nasledujúcej sezóne Raducanuovej: Bude to mať veľmi náročné

VIDEO Česká legenda Navrátilová o nasledujúcej sezóne Raducanuovej: Bude to mať veľmi náročné

by Roderik Pastier

MELBOURNE – Rok 2021 bol pre britskú tenistku Emmu Raducanuovú úžasný. Pri svojej druhej grandslamovej účasti dokázala senzačne triumfovať na US Open, ktorý ovládla vo veku 18 rokov. 18-násobná česká grandslamová šampiónka Martina Navrátilová si však myslí, že Britka potrebuje získať na okruhu viacero skúseností.


Navrátilová patrí medzi najväčšie legendy bieleho športu. Už mnoho rokov je stelesnením ženského tenisu. V nedávnom rozhovore sa bývalá česká tenistka zamyslela nad úspešným, ale zároveň aj ťažkým rokom Emmy Raducanuovej.

Od nečakaného triumfu na US Open sa však aktuálne 19-ročnej Britke nedarí podľa predstáv. V Indian Wells sa porúčala hneď v prvom kole, kedy nestačila na bieloruskú tenistku Sasnovičovú. Následne utrpela porážku aj vo štvrťfinále na turnaji v Kluži a sezónu zavŕšila neúspešným vystúpením v rakúskom Linzi.

Navrátilová: Bude to mať veľmi ťažké

“Bude to mať v nasledujúcej sezóne náročné. Hráčky ju už poznajú, budú sa na ňu vedieť lepšie pripraviť. Ale najviac zo všetkého potrebuje hrať veľa zápasov. Je pre mňa najväčšou divokou kartou, pretože ukázala, že dokáže hrať skvelý tenis,” priznala 65-ročná Češka.Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

1 + eight =