Home Názory Tipérsky špeciál: Štart v New Havene aj štvrťfinále zo Cincinnati

Tipérsky špeciál: Štart v New Havene aj štvrťfinále zo Cincinnati

by Michal Pokrivka

Turnaj v Cincinnati komplikuje počasie, čo sťažuje výber trojice tipov. Našu dôveru si získala Madison Keysová. Pomohli sme si aj úvodom kvalifikácie z New Havenu.

WTA Premier New Haven – 1. kolo kvalifikácie

Sachia Vickeryová vs Magda Linettová (17.8. o 16:00)

Americko-poľský súboj by mal na domácom harde vyznieť lepšie pre Vickeryovú. Na rýchlych tvrdých povrchoch je silná, zatiaľ čo Linettová sa cíti o niečo lepšie na antuke. Sachia zaznamenala v poslednej dobe niekoľko tesných prehier, ale herne to v jej podaní nie je zlé. Magda zaujala prienikom do štvrťfinále vo Washingtone, no v Cincinnati nenašla recept na bez formy hrajúcu Perovú.

Tip: víťazstvo Vickeryovej

Kurz: 1,83

WTA Premier New Haven – 1. kolo kvalifikácie

Aliaksandra Sasnovičová vs Johanna Larssonová (17.8. o 17:15)

Repríza nedávneho súboja z Moskvy, kde triumfovala Sasnovičová 6:1, 6:3. Favoritkou je aj teraz. Tvrdý povrch jej svedčí a zžila sa s americkými hardmi už v Cincinnati, kde zdolala Riskeovú a Lapkovú. Larssonová vyhľadáva skôr antuku a jej forma je mizerná. z Posledných siedmich duelov prehrala šesť! Pritom čelila aj hrateľným súperkám ako Voráčová či Minellová. Aktuálna výkonnosť hovorí jasnou rečou v prospech Aliaksandry.

Tip: víťazstvo Sasnovičovej

Kurz: 1,65

WTA Premier 5 Cincinnati – štvrťfinále

Madison Keysová vs Arina Sabalenková (18.8. o 1:00)

Obe tenistky patria medzi najaktívnejšie na okruhu. Keysová patrí do svetovej špičky a ani pri svojom hernom štýle nezvykne trpieť príliš vysokým počtom chýb. Momentálne sa dostáva do výbornej formy, keď zdolala Mattekovú-Sandsovú, no najmä Giorgiovú a Kerberovú. Sabalenkovú dlhodobo trápi nižšia konzistencia výkonov. Priveľa chýb ju môže proti Američanke pripraviť o lepší výsledok. Na konte má síce zo Cincinnati skalpy Kontovej, Karolíny Plíškovej aj Garciovej, no vždy to bolo poriadne vydreté. Keysová by mala v obľúbenom prostredí domáceho hardu dominovať.

Tip: víťazstvo Keysovej

Kurz: 1,53

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

6 − three =