Home Názory Tipérsky špeciál: Sabalenková prejde cez Erraniovú do hlavnej súťaže

Tipérsky špeciál: Sabalenková prejde cez Erraniovú do hlavnej súťaže

by David Pavlik

BRATISLAVA – Aj dnes sa pre trojicu tipov vyberáme do Dubaja, kde sa popri finále kvalifikácie bude bojovať už aj v hlavnej súťaži.

WTA Dubaj – finále kvalifikácie

Aryna Sabalenková vs Sara Erraniová (19.2. o 10:50)

Agresívne hrajúca Bieloruska proti drobnej Talianke, ktorá je špecialistkou predovšetkým na antuku. Dá sa očakávať, že Sabalenková pôjde do razantných riternov po pomalšom servise súperky a vypracuje si množstvo šancí na brejk. Hra protivníčky by jej mala sedieť, čo potvrdil aj vlaňajšok. V Tiencine vtedy Sabalenková proti Erraniovej stratila iba štyri gemy.

Tip: výhra Sabalenkovej

Kurz: 1,57

WTA Dubaj – 1. kolo

Naomi Osaková vs Kristina Mladenovičová (19.2. o 16:05)

Francúzka je konečne späť vo forme, čo potvrdil Petrohrad i Pohár federácie. V dobrej fazóne je však aj Japonka, ktorá hrala v Dauhe výborné zápasy, predovšetkým v prvom kole proti Siniakovej. V Dubaji sa očakáva vyrovnaný premiérový vzájomný súboj. Vďaka väčšej variabilite hry Mladenovičovej, ktorou môže rozložiť razantne hrajúcu Japonku, favorizujeme práve Francúzku.

Tip: výhra Mladenovičovej

Kurz: 2,02

WTA Dubaj – 1. kolo

Daria Kasatkinová vs Agnieszka Radwaňská (19.2. o 12:20)

Vyrovnaný by mal byť aj ďalší duel úvodného kola. V ňom favorizujeme skúsenú Poľku, ktorá mala v Dauhe na dosah výhru nad finalistkou Kvitovou. Kasatkinová naopak nedohrala zápas prvého kola proti Bellisovej a drobné zdravotné patálie by mohli narobiť problémy aj v Dubaji.

Tip: výhra Radwaňskej

Kurz: 1,75

Sledujte tenisové zápasy naživo na TV Tipsport.

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

four × two =