Home Názory Tipérsky špeciál: Prehnaný kurz na Tsitsipasa

Tipérsky špeciál: Prehnaný kurz na Tsitsipasa

by Michal Pokrivka

V Cincinnati pokračujú zápasy 1. kola. Stefanos Tsitsipas skúsi potvrdiť formu a znova prekvapiť. Chytiť by sa mohol aj Lucas Pouille.

WTA Premier 5 Cincinnati – 1. kolo

Tímea Babosová vs Amanda Anisimovová (14.8. o 18:50)

Anisimovová je jeden z najväčších talentov dneška. Nemá žiadne evidentné limity, kým súperku brzdí pohyb. Práve preto sa vyprofilovala ako deblistka. Tímea má z posledných 13 singlových stretnutí iba tri výhry, čo jej nepridáva na pohode. Amanda sa vrátila po zranení v San José, kde dostala do troch setov Buzarnescuovú. Tá hrala aktuálne na úrovni členky top 10.

Tip: víťazstvo Anisimovovej

Kurz: 1,61

ATP Masters 1000 Cincinnati – 2. kolo

Lucas Pouille vs Leonardo Mayer (14.8. o 19:40)

Pouilla čakala väčšina fanúšikov v top 10. On sa namiesto toho trápi. Pritom má dobrý servis, celodvorcové pojatie a slabín minimum. Mayerovi hard sedí, no v ideálnej forme za Lucasom zaostáva. Francúz má na štíte skalp Murrayho a rád naňho nadviaže. Je výrazne lepší ako Juhoameričan. Dokonca by mu mal stačiť aj 80-percentný výkon.

Tip: víťazstvo Pouilla

Kurz: 1,74

ATP Masters 1000 Cincinnati – 1. kolo

Stefanos Tsitsipas vs David Goffin (14.8. o 20:15)

Súboj hráčov s diametrálne odlišnou formou. Bojovník Goffin je v hlbokej kríze, kým Tsitsipas hrá životný tenis. Nie je snáď žiadny dôvod na favorizáciu belgického tenistu. Absolútne komplexný Stefanos môže jedného dňa vyhrávať Grand Slamy a teraz hrá na najvyššej úrovni. Jediná hrozba je únava, ale kurz, ktorý naňho je, treba skúsiť. Plus má Grék zo starších čias proti Goffinovi bilanciu 2:1.

Tip: víťazstvo Tsitsipasa

Kurz: 2,42

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

13 − three =