PARÍŽ – Na Roland Garros ide do tuhého. Ako prvé si semifinále zahrajú ženy. Ako doplnok prikladáme zápas z trávy so slovenskou príchuťou.
Roland Garros – semifinále žien
Jelena Ostapenková – Timea Bacsinszká (8.6. o 15:00)
Lotyška ako debutantka v grandslamovom semifinále rozhodne nie je favoritkou. Na turnaji však dokázala poraziť podobné herné štýly, aký preferuje aj Švajčiarka. Očakávame otvorený zápas.
Tip: Počet gemov nad 19
Kurz: 1,48
Roland Garros – semifinále žien
Simona Halepová – Karolína Plíšková (8.6. o 16:30)
Po tom, čo prežila Rumunka vo štvrťfinále, už azda nikto nepochybuje, že práve ona je najväčšou kandidátkou na titul. S českou tenistkou sa stretla v šiestich vzájomných zápasoch, päťkrát vyhrala ona. A to sa všetky zápasy hrali na tvrdom povrchu.
Tip: Víťazstvo Halepovej
Kurz: 1,29
ATP Challenger Surbiton – 1. kolo
Lukáš Lacko – Konstantin Kravčuk (8.6. o 11:00)
Slovenský tenista využil hneď prvú možnosť predstaviť sa na najrýchlejšom povrchu. Hry na milovanom podklade sa zatiaľ nedočkal. V Surbitone program komplikuje počasie. Rus odohral na tráve minulú sezónu 4 zápasy, vyhral len jeden. Lacko má na trávu výborne spomienky, na Wimbledone vyrovnal najlepší grandslamový výsledok kariéry.
Tip: Víťazstvo Lacka
Kurz: 1,50
Pridajte komentár