Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 22. augusta

Slováci v akcii: Utorok 22. augusta

by Majo Malinovský

BRATISLAVA – Dnes bude v akcii dvadsiatka slovenských zástupcov.


Kovalík a Šramková na US Open

Už dnes štartuje kvalifikácia na záverečný grandslam sezóny US Open, v ktorej sa predstaví aj naša dvojica Jozef Kovalík v mužskej časti singlového rebríčka a Rebecca Šramková v tej ženskej.

Okrem toho dnes budeme držať palce ďalšej osemnástke našich.

US Open (65 000 020 USD, tvrdý povrch vonku) – USA

M25 Poznaň (25 000 USD, antuka vonku) – Poľsko

  • 11:00 – Lukáš Palovič (1.) vs Przemyslaw Michocki (Pol) – kvalifikácia 6:1, 3:6, 10:6
  • 16:00 – Hernando Jose Escurra Isnardi (Par)/Lorenzo Joaquin Rodríguez (Arg) vs Lukáš Palovič/Peter Benjamín Privara – osemfinále 3:6, 6:4, 6:10

M15 Huy (15 000 USD, antuka vonku) – Belgicko

  • 15:00 – Nicolás Bruna (Chi)/Lautaro Agustín Falabella (Arg – 3.) vs Tomáš Lánik/Samuel Puškár (5.) – osemfinále Lánik a Puškár skreč. pred zápasom

M15 Monastir (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Tunisko

  • 13:00 – Lukáš Pokorný/Kris Van Wyk (Rsa – 1.) vs Chirag Duhan (Ind)/Dev Javia (Ind) – osemfinále 7:6(6), 7:5
  • 13:00 – Wissam Abderrahman (Tun)/Antoine Ghibaudo (Fra) vs Martin Dobrý/Jakub Krošlák – osemfinále 6:1, 6:3



W60 Přerov (60 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 10:00 – Mia Rističová (Srb – 1.) vs Katarína Strešnáková (12.) – kvalifikácia 7:5, 6:2
  • 10:00 – Martina Okálová vs Aneta Laboutková (Cze – 13.) – kvalifikácia 6:2, 4:6, 2:6
  • 11:00 – Nina Vargová (WC) vs Sofia Šapatavová (Geo – 14.) – kvalifikácia 3:6, 2:6
  • 11:00 – Timea Jarušková vs Aurora Zantedeschiová (Ita – 9.) – kvalifikácia 4:6, 2:6

W25 Bydgoszcz (25 000 USD, antuka vonku) – Poľsko

  • 10:00 – Viktoriia Dema (Ukr – 15.) vs Karolína Mráziková (15.) – kvalifikácia 6:4, 7:6(3)
  • 12:00 – Salma Drugdová (4.) vs Natália Slabá (12.) – kvalifikácia 6:0, (3)6:7, 7:10
  • 15:00 – Katarína Kužmová vs Olivia Berglerová (Pol – WC) – 1. kolo 6:3, 3:6, 6:2
  • 16:00 – Zuzanna Pawlikowská (Pol)/Malwina Rowinská (Pol – WC) vs Izabela Heinzová (Cze)/Natália Slabá – osemfinále 6:2, 6:3

W25 Malmo (25 000 USD, antuka vonku) – Švédsko

  • 11:45 – Jacqueline Cabajová Awadová (Swe – 7.) vs Emma Tóthová – 1. kolo 7:5, 6:0
  • 15:00 – Thea Jagareová (Swe)/Tilde Jagareová (Swe) vs June Bjorková (Swe)/Emma Tóthová (WC) – osemfinále 3:6, 1:6

W15 Baku (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Azerbajdžan

  • 08:00 – Ingrid Vojčináková vs Sravya Shivani Chilakalapudiová (Ind) – 1. kolo 6:2, 6:3

W15 Monastir (15 000 USD, antuka vonku) – Tunisko

  • 12:00 – Anastasia Gurevová (Rus)/Radka Zelníčková (1.) vs Carol Plakková (Est)/Andrea Rootsová (Est) – osemfinále 6:2, 7:5

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

4 × 3 =