Home Najdôležitejšie Slováci v akcii: Utorok 16. marec

Slováci v akcii: Utorok 16. marec

by Roderik Pastier
Kristína Kučová

BRATISLAVA – Dnešný deň sa na súťažných kurtoch predstaví až dvadsaťjeden slovenských zástupcov.


Kovalík opäť v Santiagu

Po neúspešnom vystúpení na ATP turnaji v čilskom Santiago sa Jozef Kovalík presúva o kategóriu nižšie. Tentokrát sa ako nasadená päťka postaví proti argentínskemu kvalifikantovi Kickerovi.

Schmiedlová, Kužmová a Kučová v Mexiku

Po včerajších singlových výhrach Kužmovej aj Schmiedlovej, dnes zabojujú baby spoločne v debli, kde v osemfinále narazia na rumunsko-nemecký pár Buzarnescuová/Friedsamová. Na Kristínu Kučovú sa usmialo šťastie a v pozícii lucky loserky sa pokúsi zaskočiť nasadenú jednotku Stephensovú.

V Bratislave pokračuje ženské ITF-ko

Dnešný deň budeme mať v akcii na domácom turnaji v Bratislave až 16 slovenských tenistiek.

Držíme palce!



Challenger Santiago (52 080 USD, antuka vonku) – Čile

  • 18:00 – Nicolás Kicker (Arg – Q) vs Jozef Kovalík (5.) – 1. kolo 6:2, 6:3

WTA Monterrey 250 (235 238 USD, tvrdý povrch vonku) – Mexiko

W15 Bratislava (15 000 USD, tvrdý povrch hala) – Slovensko

  • 10:00 – Veronika Vlkovská (Cze – 3.) vs Martina Marušinová – kvalifikácia 7:5, 5:7, 10:6
  • 10:00 – Irina Balusová (WC) vs Anika Jašková (WC) – kvalifikácia 5:7, 3:6
  • 11:30 – Timea Jarušková (2.) vs Salma Drugdová (WC) – kvalifikácia 6:4, 7:5
  • 11:30 – Nina Vargová (WC) vs Maria Tomaová (Rou – 12.) – kvalifikácia 6:3, 6:4
  • 11:30 – Franziska Sziedatová (Ger – 6.) vs Yvonna Žuffová – kvalifikácia 1:6, 1:6
  • 12:00 – Kamila Bartoneová (Lat) vs Eszter Mériová (WC) – 1. kolo 7:6(1), 6:4
  • 12:00 – Mia Chudejová (WC) vs Sylvie Zundová (Lie – 9.) – kvalifikácia 6:2, 2:6, 10:5
  • 15:00 – Irina Balusová/Nikola Daubnerová (WC/WC) vs Nicole Gadientová/Franziska Sziedatová (Sui/Ger) – osemfinále 3:6, 2:6
  • 15:00 – Margarita Ignatjevaová/Linda Nosková (Lat/Cze) vs Salma Drugdová/Nina Vargová (WC/WC) – osemfinále 4:6, 6:3, 11:9
  • 15:00 – Lilly Elida Hasethová/Malene Helgová (Nor/Nor) vs Jesika Malečková/Chantal Škamlová (Cze/Svk – 2.) – osemfinále 6:2, 7:6(2)
  • 16:00 – Tereza Mihalíková/Rebecca Šramková (Svk/Svk – 1.) vs Kamila Bartoneová/Romana Čisovská (Lat/Svk) – osemfinále 3:6, 6:7(3)
  • 16:00 – Eszter Mériová/Sofia Milatová (Svk/Svk – WC) vs Weronika Baszaková/Katarína Kužmová (Pol/Svk) – osemfinále 3:6, 4:6

Zdroj: ts

Podobné články

Pridajte komentár

Leave a Comment

14 − 3 =