BRATISLAVA – Dnes sa na súťažných kurtoch predstaví až 26 slovenských zástupcov.
Grandslamoví šampióni opäť v hre
V Dauhe do hry vstúpia z pozície nasadeného tretieho páru čerství grandslamoví šampióni Ivan Dodig a Filip Polášek, proti ktorým sa v boji o štvrťfinále v Katare postaví novozélandsko-rakúsky pár.
Molčan o pomstenie Horanského, Zelenay v debli o štvrťfinále
Vo francúzskom Marseille sa o hlavnú súťaž po včerajšom senzačnom triumfe s Hoangom pobije Alex Molčan, ktorý môže v súboji s Gulbisom pomstiť včerajšie vyradenie svojho krajana Horanského. O štvrťfinále v deblovej súťaži zabojuje Igor Zelenay s indickým parťákom Sharanom, ktorí nastúpia ako nasadené štvorky proti španielskej dvojici v pozícii favoritov.
Schmiedlová štartuje v Mexiku
V mexickej Guadalajare sa do hry dostane Anna Karolína Schmiedlová, ktorá bude čeliť turnajovej päťke Hibinovej.
V Bratislave až 14 domácich zástupcov
V Bratislave bude dnes v kvalifikácii bojovať až sedemnásť našich tenistov, v Španielsku, Turecku a Egypte bude v kvalifikačných bojoch pokračovať pätica našich dievčat.
Držíme palce!
ATP Dauha (890 920 EUR, tvrdý povrch vonku) – Katar
- 18:45 – Ivan Dodig (Cro)/Filip Polášek (3.) vs Marcus Daniell (Nzl)/Philipp Oswald (Aut) – osemfinále 3:6, 7:6(2), 9:11
ATP Marseille (409 765 EUR, tvrdý povrch hala) – Francúzsko
- 13:30 – Alex Molčan vs Ernests Gulbis (Lat) – finále kvalifikácie 6:2, 6:4
- 18:40 – Divij Sharan (Ind)/Igor Zelenay (4.) vs Alejandro Davidovich Fokina (Esp)/Marc López (Esp – PR) – osemfinále 4:6, 2:6
WTA Guadalajara (235 238 USD, tvrdý povrch vonku) – Mexiko
- 00:00 – Nao Hibinová (Jap – 5.) vs Anna Karolína Schmiedlová – 1. kolo 1:6, 5:7
M15 Bratislava (15 000 EUR, tvrdý povrch hala) – Slovensko
- 10:00 – Andrej Stehlík (Alt) vs Niklas Rohrer (Aut) – 1. kolo kvalifikácie 3:6, 3:6
- 11:30 – Mikalai Haliak (Blr – 5.) vs Matej Gálik (WC) – 1. kolo kvalifikácie 7:5, 6:4
- 11:30 – Peter Naď (WC) vs Edward Hubner (Gbr – 12.) – 1. kolo kvalifikácie 4:6, 7:6, 9:11
- 11:30 – Patrik Jančovič vs Krištof Minárik (13.) – 1. kolo kvalifikácie 2:6, 1:6
- 13:00 – Jakub Kaťuch (WC) vs Luca Van Assche (Fra – 10.) – 1. kolo kvalifikácie 2:6, 2:6
- 13:00 – Miloš Karol vs Nikolas Ľahký (16.) – 1. kolo kvalifikácie 6:3, 6:2
- 13:00 – Piotr Grynkowski (Pol – 6.) vs Tomáš Baláži – 1. kolo kvalifikácie 6:0, 6:1
- 14:30 – Eero Vasa (Fin – 7.) vs Michal Krajčí (WC) – 1. kolo kvalifikácie 6:3, 6:3
- 14:30 – Andrej Krajčík (WC) vs Štěpán Pecák (Cze – 15.) – 1. kolo kvalifikácie 3:6, 2:6
- 14:30 – Amaury Raynel (Fra) vs Andrej Glváč (11.) – 1. kolo kvalifikácie 6:3, 6:2
- 16:00 – Dung Em Oliver Dao (Alt) vs Samo Polakovič – 1. kolo kvalifikácie 4:6, 3:6
- 16:00 – Jakub Krošlák (Alt) vs Radovan Michalík (WC) – 1. kolo kvalifikácie 6:1, 1:6, 10:7
- 17:30 – Andrea Guerrieri (Ita – 1.) vs Martin Dobrý – 1. kolo kvalifikácie
W15 Antalya (15 000 USD, antuka vonku) – Turecko
- 10:00 – Klára Ondrejčeková vs Ani Vangelova (Bul – 9.) – kvalifikácia 3:6, 1:6
W15 Manacor (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Španielsko
- 10:30 – Yvonna Žuffová vs Nina Radovanovičová (Fra – 13.) – kvalifikácia – odložené
W15 Sharm El Sheikh (15 000 USD, tvrdý povrch vonku) – Egypt
- 10:00 – Sveva Mazzariová (Ita) vs Katarína Kužmová (11.) – kvalifikácia 1:6, 3:6
- 10:00 – Barbora Matúšová (3.) vs Sophie Luescherová (Sui – WC) – kvalifikácia 6:3, 6:1
- 11:00 – Jenna DeFalcová (Usa – WC) vs Romana Čisovská (12.) – kvalifikácia 6:1, 4:6, 10:4
Zdroj: ts
Pridajte komentár