Tereza Mihalíková
Tereza Mihalíková (Foto: TASR/AP - Vincent Thian)

Slováci v akcii: Nedeľa 29. august

BRATISLAVA – Posledný deň v týždni sa na súťažných kurtoch predstaví až 19 slovenských zástupcov.


M25 Říčany (25 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 11:00 – Jakub Kaťuch vs Martin Beneš (Cze) – kvalifikácia 3:6, 3:6
  • 12:30 – Adam Kozler (Cze) vs Jakub Krošlák – kvalifikácia 7:6, 6:1
  • 14:00 – Juraj Maxa vs Caspar Schuetze (Ger – 7.) – kvalifikácia 0:6, 0:6

W60 Praha (60 000 USD, antuka vonku) – Česko

  • 11:30 – Nikola Novotná (Cze) vs Anika Jašková (WC) – kvalifikácia 3:6, 1:6
  • 11:30 – Zuzana Zlochová (4.) vs Tina Cvetkovičová (Slo) – kvalifikácia
  • 15:00 – Funa Kozakiová (Jpn) vs Sofia Milatová – kvalifikácia 6:4, 6:2
  • 15:00 – Victoria Chramcová vs Anastasia Detiucová (11.) – kvalifikácia 1:6, 0:6
  • 15:00 – Laura Bérešová vs Valeriya Strakhovová (Ukr – 9.) – kvalifikácia 0:6, 2:6



W25 Viedeň (25 000 USD, antuka vonku) – Rakúsko

  • 09:30 – Karolína Nováková vs Terézia Baraniaková (WC) – kvalifikácia 6:1, 6:1
  • 09:30 – Veronika Bokorová (Aut) vs Sara Suchánková – kvalifikácia 6:1, 7:5
  • 09:30 – Katarina Sopkova (Aut) vs Ingrid Vojčináková – kvalifikácia 1:6, 3:6
  • 11:00 – Ivana Kopšová vs Zuzana Sopkova (Aut) – kvalifikácia 7:5, 1:6, 10:8
  • 11:00 – Tereza Mihalíková (5.) vs Emilie Eldeová (Nor) – kvalifikácia 6:2, 6:1
  • 11:00 – Maria Sara Popaová (Rou) vs Eszter Mériová (14.) – kvalifikácia 4:6, 2:6
  • 12:00 – Mia Chudejová vs Shachf Liebermanová (Isr) – kvalifikácia 6:1, 6:1
  • 12:00 – Viktoria Kurzová (Aut) vs Vanda Vargová (WC) – kvalifikácia 1:6, 0:6
  • 12:00 – Elena Gemovičová (Srb) vs Laura Svatíková – kvalifikácia 5:7, 4:6
  • 13:30 – Ioana Zvonaruová (Rou) vs Martina Marušinová – kvalifikácia 6:4, 6:2
  • 13:30 – Natália Slabá vs Zdena Šafářová (Cze) – kvalifikácia 6:3, 6:4
  • 16:00 – Anna Turatiová (Ita – 1.) vs Ingrid Vojčináková – kvalifikácia 6:3, 6:3
  • 16:00 – Adriana Rajkovičová (Cro) vs Eszter Mériová (14.) – kvalifikácia 7:5, 1:6, 11:9
  • 17:00 – Tereza Mihalíková (5.) vs Ivana Kopšová – kvalifikácia 6:0, 6:2
  • 17:00 – Vanda Vargová (WC) vs Dia Jevtimovová (Bul – 9.) – kvalifikácia 1:6, 7:6, 7:10
  • 17:00 – Maria Fernanda Herazo Gonzalezová (Col – 6.) vs Laura Svatíková – kvalifikácia 6:3, 6:4
  • 17:00 – Alexandra Osborneová (Aus – 7.) vs Mia Chudejová – kvalifikácia 6:2, 6:2
  • 17:00 – Natália Slabá vs Alana Parnabyová (Aus – 10.) – kvalifikácia 6:4, 6:3

Zdroj: ts

About Roderik Pastier

Check Also

Slovensko, Davis Cup, Peter Benjamín Privara, Lukáš Pokorný, Igor Zelenay, Lukáš Klein, Jozef Kovalík, Alex Molčan, Tibor Tóth

Vymaľované bolo už po štvorhre! Ohlasy holandských médií po najrýchlejšom triumfe nad Slovenskom

AMSTERDAM – Ohlasy holandských médií na víťazstvo 4:0 nad tenistami Slovenska v kvalifikácii o postup …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

five + 5 =