Home Správy Rybáriková nedohrala súboj 2. kola v Pekingu

Rybáriková nedohrala súboj 2. kola v Pekingu

PEKING – Magdaléna Rybáriková vzdala za stavu 1:6, 1:2 súboj proti dvojke žrebu Rumunke Simone Halepovej v 2. kole WTA Premier Mandatory turnaja v Pekingu (6 381 679 USD, tvrdý povrch vonku).

V otváracom geme zápasu nepremenila piešťanská rodáčka brejkbal. Vzápätí jej utiekla ďalšia vyrovnaná hra a v koncovke prvého setu sa tak-tak vyhla „kanárovi“. Za stavu 0:5 totiž čelila setbalu. Na začiatku druhého dejstva si Magda poradila so skóre 0:40, no viditeľne nebola fit. Po strate podania v 3. hre zamierila do šatne a o pár minút prišla správa, že duel pre chorobu vzdala.